شناسهٔ خبر: 45151874 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: برنا | لینک خبر

آرش قادری در گفت‌وگو با خبرگزاری برنا:

داور از فحش بازیکن حریف گذر کرد/ به سپاهان تبریک می‌گویم

تیم پیکان اگر می‌توانست سپاهان را از پیش‌رو بردارد سه بازی بدون شکست را پشت‌سر می‌گذاشت اما این اتفاق برای شاگردان تارتار نیفتاد تا وقفه‌ای در روند خوب این تیم ایجاد شود.

صاحب‌خبر -

آرش قادری، بازیکن تیم فوتبال پیکان، درخصوص باخت تیمش مقابل سپاهان به خبرنگار گروه ورزشی خبرگزاری برنا گفت: ما بازی خوبی انجام دادیم و می‌خواستیم در سومین بازی متوالی هم ببریم اما اتفاق نیفتاد وگرنه از حریف بهتر بازی کردیم. ما هجومی بازی و موقعیت خلق کردیم اما توپ‌های ما درون دروازه حریف جای نگرفت.

او درخصوص گلی که زد، افزود: موفق شدم پنالتی را تبدیل به گل کنم اما ای کاش می‌بردیم. گلزنی لذت‌بخش است اما زمانی که با سه امتیاز همراه شود قطعا خیلی بهتر است.

این بازیکن درخصوص قضاوت داوری گفت: کی‌روش استنلی، بازیکن سپاهان، به بازیکن ما فحش داد اما داور عکس‌العملی نشان نداد. از طرف دیگر توپ من به دست مدافع سپاهان خورد و هند شد اما باز هم داور خطا اعلام نکرد و ما از این بابت متضرر شدیم.

قادری درباره دو برد پیاپی در بازی‌های قبلی و اینکه در این بازی نتوانستند این روند را ادامه دهند، عنوان کرد: شرایط تیمی ما خیلی خوب است و دو بازی را بردیم. این بازی هم برای برد رفته بودیم و همه دیدند که حداقل حق ما مساوی بود. می‌توانستیم سپاهان را ببریم البته جا دارد به آن‌ها تبریک بگویم. به هر حال فوتبال است و برد و باخت دارد ولی ما این بازی را فراموش می‌کنیم و فقط به فکر دیدار با مس رفسنجان و پیروزی در آن هستیم. 3

بیشتر بخوانید:

نظر شما