شناسهٔ خبر: 45121324 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: میزان | لینک خبر

امام جمعه اصفهان: بدون برداشتن تحریم‌ها بازگشت آمریکا به برجام توجیهی ندارد

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان با بیان اینکه تحریم‌های ظالمانه باید برداشته شود و اگر برداشته نشود بازگشت آمریکا به مذاکره توجیهی ندارد گفت: امروز ابرقدرتی آمریکا لطمه خورده است و ترامپ یا بایدن و جمهوری‌خواه و دموکرات برای ما فرقی ندارد. این‌ها هردو از یک جنس هستند و یک هدف را دنبال می‌کنند. جرم کیف قاپی از جرایمی است که شاکیان بسیاری دارد. در این بخش کارشناسان وکیل‌آنلاین نحوه نوشتن شکواییه کیف قاپی را توضیح داده‌اند.

صاحب‌خبر -

آیت الله سیدیوسف طباطبایی‌نژاد در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به اینکه بازگشت آمریکا به برجام بدون برداشتن تحریم‌ها برای ما مفهومی ندارد، گفت: هدف از مذاکره برقراری دوستی و رفاقت با آمریکا نبود بلکه هدف برداشتن تحریم‌ها از گرده مردم ایران بود.

نماینده ولی فقیه در استان اصفهان گفت: تحریم‌های ظالمانه باید برداشته شود و اگر برداشته نشود بازگشت آمریکا به مذاکره توجیهی ندارد.

وی بابیان اینکه امروز ابرقدرتی رژیم آمریکا رو به افول است افزود: زمانی آن‌ها هرجا می‌خواستند جنگ به راه می‌انداختند یا آن را هرگونه که می‌خواستند تمام می‌کردند و حرفشان همیشه به راه بود، اما اینک در یمن افغانستان، عراق و کشور‌های دیگر به اهداف خود نرسیدند و به طور قطع در ایران نیز ناموفق بودند.

طباطبایی‌نژاد در پایان گفت: امروز ابرقدرتی آمریکا لطمه خورده است و ترامپ یا بایدن و جمهوری‌خواه و دموکرات برای ما فرقی ندارد. این‌ها هردو از یک جنس هستند و یک هدف را دنبال می‌کنند.

انتهای پیام/

نظر شما