شناسهٔ خبر: 45121320 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: صراط‌نیوز | لینک خبر

فرمانده انتظامی استان قزوین خبر داد:

عاملان درگیری مسلحانه بازداشت شدند

فرمانده انتظامی استان از دستگیری اراذل و اوباش و عاملان درگیری مسلحانه و تحت تعقیب پلیس گیلان در قزوین خبر داد.

صاحب‌خبر -
صراط:

به نقل از روابط عمومی فرماندهی انتظامی استان قزوین سردار علی ابراهیمی اظهار کرد: روز گذشته گشت آزاد راه قزوین – کرج حین گشت زنی به یک دستگاه سواری پراید با ۳ سرنشین مشکوک و دستور ایست صادر که خودرو بدون توجه به فرمان ایست پلیس متواری می‌شود.

وی ادامه داد: حین تعقیب ۲ تن از سرنشینان خودرو با استفاده از اسلحه شکاری به سمت پلیس تیر اندازی و در ادامه متهمان با رها کردن خودرو به سمت باغات قزوین متواری می‌شوند.

فرمانده انتظامی استان قزوین افزود: با اجرای طرح مهار و اقدامات اطلاعاتی صورت گرفته، ۳ متهم فراری در مخفیگاه شأن شناسایی و در یک اقدام منسجم و ضربتی دستگیر و در این عملیات یکی از متهمان حین تعرض و درگیری به سمت مأموران حمله ور شده که عوامل انتظامی با استفاده از قانون به کارگیری سلاح اقدام به تیراندازی و فرد مهاجم را مجروح کردند.

سردار ابراهیمی اضافه کرد: متهمان پس از انتقال به مقر پلیس و انجام تحقیقات و بررسی‌های لازم مشخص شد از اراذل و اوباش سطح یک استان گیلان بوده که در جریان یک خفت گیری از خودرو و درگیری مسلحانه در شهرستان رودبار به سمت استان البرز متواری و قصد بازگشت مجدد به استان گیلان برای درگیری داشتند که با هوشیاری گشت انتظامی قزوین افراد شرور شناسایی و دستگیر می‌شوند.

این مقام ارشد انتظامی تصریح کرد: اراذل و اوباش بدانند هیچ جای امنی برای آنان در کشور وجود ندارد و امنیت و آرامش مردم خط قرمز ماست و با کسانی که از خط قرمز پلیس عدول کنند برابر قانون و در راستای مطالبه به حق مردم به شدت برخورد خواهیم کرد.

نظر شما