شناسهٔ خبر: 45105784 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: مشرق | لینک خبر

افزایش ترافیک کرونایی در ورودی‌های شمال

رئیس پلیس راه مازندران گفت: روزهای چهارشنبه شاهد افزایش حجم ترافیک در محورهای شمال هستیم که با توجه به شرایط استان شاهد افزایش تردد در ورودی‌های شمال هستیم.

صاحب‌خبر -

به گزارش مشرق، علیرضا قدمی در ارتباط تردد در محورهای استان اظهار کرد: روزهای چهارشنبه شاهد افزایش حجم ترافیک در محورهای شمال بودیم که باتوجه به شرایط استان شاهد افزایش تردد در ورودی‌های شمال هستیم.

رئیس پلیس راه مازندران با اعلام اینکه ممنوعیت‌های کرونایی کماکان در دستور کار قرار دارد، خاطرنشان کرد: از آغاز اعمال این محدودیت یعنی یکم آذرماه تا ۲۲ دی ماه امسال ۶۰ هزار خودرو برگشت و ۲۳هزار و ۷۰۰ خودرو جریمه شدند.

این مسؤول با بیان اینکه افزایش دمای هوا احتمال سقوط بهمن و ریزش در محورهای مازندران را بالا برد، اضافه کرد:  تاکید پلیس پرهیز از ترددهای غیرضروری در محورهای استان مازندران است.

وی اظهار کرد: در عصر چهارشنبه شاهد آمد و شد خودروها در مسیرهای ولی‌آباد کندوان، پلور هراز و پل‌سفید سوادکوه  بودیم که این مسئله ترافیک سنگینی را ایجاد کرده است.

قدمی در پایان گفت: مرکز کنترل پلیس راه مازندران ۲۱۸۲۴۴۲۰و ۲۱۸۲۴۴۳۴با پیش شماره ۰۱۱ در هر ساعتی از شبانه‌روز پاسخگوی شهروندان در ارتباط با آخرین وضعیت جاده‌های مازندران است.

نظر شما