شناسهٔ خبر: 45102544 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: مهر | لینک خبر

با حضور معاون وزیر راه و شهرسازی صورت گرفت؛

آغاز عملیات اجرایی ۵۰۰ واحد طرح ملی مسکن در استان مرکزی

اراک- معاون وزیر راه و شهرسازی و مدیر شرکت مادر تخصصی عمران شهرهای جدید کشور گفت: عملیات اجرایی ۵۰۰ واحد طرح اقدام ملی در دو شهر امیرکبیر و مهاجران استان مرکزی آغاز شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار مهر، حبیب الله طاهرخانی عصر چهارشنبه در سفر به استان مرکزی و در حاشیه آئین کلنگ‌زنی پروژه ۵۰۰ واحدی اقدام ملی مسکن در دو شهر مهاجران و امیرکبیر در جمع خبرنگاران، اظهار کرد: امروز پروژه‌های متعددی که به ارتقای کیفیت زندگی در شهر امیرکبیر کمک می‌کند، همچون مجموعه ورزشی، استخر، آتش نشانی افتتاح شد، و پروژه‌های استراتژیکی نیز کلنگ‌زنی شده است.

وی افزود: ظرفیت گسترده‌ای برای سکونت در شهر جدید امیر کبیر استان مرکزی نظر گرفته شده و امیدواریم که شهر امیرکبیر ظرفیت خوبی برای جبران کمبودهای سکونتی و تأمین مسکن شهر اراک و تعادل بخشی به بازار مسکن در این کلانشهر داشته باشد.

طاهرخانی خاطرنشان کرد: شهر جدید امیرکبیر اراک از شهرهای نو تأسیس کشور است و با در نظر گرفتن شاخص‌های خدمات شهری ظرفیت خوبی برای سکونت و سرریز جمعیت اراک دارد.

وی بیان کرد: مهاجران نیز از جمله شهرهای جدید کشور است که ویژگی‌های ممتازی دارد.

به گفته معاون وزیر راه و شهرسازی، پروژه مسکن مهر در استان مرکزی بسته شده ولی این روند در برخی از شهرهای جدید کشور هنوز ادامه دارد و امید است هرچه زودتر به اتمام برسد.

نظر شما