شناسهٔ خبر: 45100322 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: خبرآنلاین | لینک خبر

۴۰۵ بیمار مبتلا به کرونا در بیمارستانهای اصفهان بستری هستند/ترخیص ۴۳ بیمار

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان گفت: ۴۰۵ بیمار مشکوک به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه بستری هستند.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرآنلاین از اصفهان، آرش نجیمی با اشاره به آخرین وضعیت شیوع کرونا در استان اصفهان به جز دو شهرستان کاشان و آران و بیدگل اظهار داشت: طی ۲۴ ساعت اخیر یک هزار و ۱۴۳ بیمار مشکوک به کرونا به مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان مراجعه کرده‌اند.

وی با بیان اینکه در ۲۴ ساعت اخیر ۱۳۸ بیمار جدید مبتلا به کرونا در اصفهان شناسایی شده است، ابراز داشت: از این تعداد ۶۱ بیمار در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان بستری شده‌اند.

سخنگوی دانشگاه علوم پزشکی اصفهان با بیان اینکه در حال حاضر ۴۰۵ بیمار مشکوک به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش این دانشگاه بستری هستند، اضافه کرد: از این تعداد ۹۲ بیمار در بخش مراقبت‌های ویژه نگهداری می‌شوند.

وی با اشاره به اینکه در ۲۴ ساعت اخیر ۴۳ بیمار بهبود یافته کرونا از مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان ترخیص شده‌اند، افزود: این آمار کمترین میزان طی دوران شیوع کرونا بوده است.

نجیمی در خصوص مرگ و میر بیماران مشکوک به کرونا در مراکز درمانی تحت پوشش دانشگاه علوم پزشکی اصفهان در ۲۴ ساعت اخیر ابراز داشت: در این بازه زمانی شش بیمار مشکوک به کرونا جان خود را از دست داده است که تاکنون تست چهار نفر مثبت کرونا بوده است.

48

نظر شما