شناسهٔ خبر: 44330476 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: ایرنا | لینک خبر

استکی خبر داد؛

آغاز اردوی پنجم تیم ملی بوکس با ۱۳ بوکسور

تهران- ایرنا- مرحله پنجم از اردوهای آماده‌سازی تیم ملی بوکس ایران با حضور ۱۳ بوکسور آغاز به کار می‌کند.

صاحب‌خبر -

«علیرضا استکی» در گفت‌وگو با ایرنا، اظهار داشت: امروز (شنبه) از نفرات دعوت شده به اردو و کادر فنی تیم‌های ملی تست کرونا گرفته می‌شود و چنانچه مشکلی وجود نداشته باشد، تمرینات را آغاز می‌کنیم.

وی با بیان اینکه تمرینات در مجموعه ورزشی انقلاب تهران برگزار خواهد شد، گفت: قرار بود اردو در اهواز باشد اما به دلیل شرایط خاص کرونا، تصمیم گرفتیم تا اردوی پنجم را در تهران برگزار کنیم.

استکی در خصوص اینکه قرار بود در هر وزن تنها یک نفر در اردو باشد، گفت: اکنون نیز در هشت وزن موجود، هشت بوکسور حضور دارند. پنج نفر دیگر در واقع حریف تمرینی هستند تا بتوانیم تمرینات را به بهترین شکل پیگیری کنیم.

وی با بیان اینکه اردوی فعلی دو هفته ادامه خواهد داشت، افزود: مجید جمشیدوند، صادق روحی، اشکان رضایی، مهدی خسروی و علی جمالی نفراتی هستند که به‌عنوان حریف تمرینی در اردو هستند.

سرمربی تیم ملی بوکس ایران، ادامه داد: امید احمدی‌صفا، دانیال شه‌بخش، باقر فرجی، مسلم مقصودی، شاهین موسوی، میثم قشلاقی، احسان روزبهانی و پوریا امیری سایر اردونشینان هستند.

تیم ملی بوکس ایران برای حضور در مسابقات گزینشی در سطح جهان که قرار است اردیبهشت ماه سال آینده در فرانسه برگزار شود، خود را مهیا می کند.

پیش از این، دانیال شه‌بخش و شاهین موسوی در مسابقات گزینشی آسیا، جواز حضور در المپیک توکیو را کسب کردند.

نظر شما