شناسهٔ خبر: 44312359 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایرنا | لینک خبر

سرمربی تیم فوتبال بانوان وچان: برای هر بازی برنامه خاصی داریم

سنندج - ایرنا - سرمربی تیم فوتبال بانوان وچان کردستان گفت: هدف ما قهرمانی در لیگ برتر فصل جاری است و برای همین هر بازی را یک فینال تلقی کرده و با برنامه خاص و ترکیب جدید به میدان می‌رویم.

صاحب‌خبر -

به گزارش ایرنا، تیم وچان کردستان از هفته دوم رقابت‌های لیگ برتر بانوان کشور روز جمعه ۱۴ آذر از ساعت ۱۴ در اولین دیدار خانگی خود در ورزشگاه ملک نیای سنندج میزبان تیم سارگل بوشهر خواهد بود.

وچانی‌ها که در دیدار قبلی مهمان پالایش گاز ایلام بودند و با پیروزی سه بر یک، هر سه امتیاز این بازی را کسب کردند،  حالا آماده اولین رویارویی خود به عنوان میزبان مقابل سارگل بوشهر هستند که هفته قبل در برابر تیم انزلی نتیجه را واگذار کرد.

سرمربی تیم وچان روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: تیم کاملا آماده و مهیای بازی است و برای کسب هر سه امتیاز و بُردی دیگر بازیکنان همدل شده‌اند ضمن اینکه برای این دیدار بازیکن مصدوم و یا محروم هم نداریم.

فاطمه صادقی با بیان اینکه وچان با ترکیب تکراری در هیچکدام از بازی‌ها وارد میدان نخواهد شد، تاکید کرد: بنابر شرایط بازی و حریف، از همه بازیکنان خود در رقابت‌های مختلف استفاده کرده و هر بار ترکیب جدیدی روانه میدان می‌شود.

وی با بیان اینکه حریف بوشهری امروز ما تیمی جوان است، یادآور شد: این تیم چند بازیکن جدید در اختیار گرفته و در بررسی بازی هفته قبل آنها، پیش بینی می‌کنیم دیدار به نسبت راحتی در مقایسه با بازی هفته قبل خود باشیم.

صادقی با بیان اینکه هیچ بازی را ساده و خود را از پیش برنده نمی‌بینیم و با توجه به امتیاز میزبانی، در صدد کسب پیروزی پر گل در این دیدار هستیم، گفت: تیم به هماهنگی خوب و مطلوبی رسیده و اشتباهات دیدار اول که ناشی از ناهماهنگی بازیکنان بود را با تمرینات منظم به حداقل رساندیم.

وچانی‌ها هفته آینده نیز میزبان شهرداری سیرجان هستند.

در گروه اول مسابقات تیم‌های نماینده البرز، ذوب‌آهن اصفهان، شهرداری بم، سپاهان اصفهان و همیاری ارومیه قرار دارند؛ در گروه دوم نیز وچان کردستان، ملوان بندرانزلی، شهرداری سیرجان، پالایش گاز ایلام و سارگل بوشهر با یکدیگر رقابت می‌کنند.

نظر شما