شناسهٔ خبر: 44273687 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: وزارت ورزش و جوانان | لینک خبر

نشست ستاد بازی های المپیک و پارالمپیک توکیو

تاکید دکتر سلطانی فر بر همگرایی و همدلی مجموعه ورزش برای حضور پر قدرت کاروان ایران در بازی های توکیو

وزیر ورزش و جوانان با تاکید بر همگرایی و همدلی میان مجموعه ورزش برای حضور پرقدرت کاروان ایران در بازی های توکیو، نظارت بیشتر اردوها و رعایت پروتکلهای بهداشتی با هدف حفظ سلامتی ورزشکاران به ویژه ملی پوشان اعزامی به المپیک وپارالمپیک توکیو را مورد توجه قرارداد.

صاحب‌خبر -


به گزارش پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، دکتر مسعود سلطانی فر با اشاره به وضعیت المپین ها پیش از شیوع ویروس کرونا اظهار داشت: براساس برنامه ریزی های ستادعالی بازی های المپیک وپارالمپیک آنچه که توسط ورزشکاران به دست آمده بود راضی کننده و رو به رشدو شرایط به گونه ای برنامه ریزی شده بود که حتی می توانستیم سهمیه های بعدی برای حضور دربازی ها را کسب کنیم.

وی تاثیرمنفی شیوع ویروس کرونا بر ورزش ایران و جهان را مورد توجه قرار داد و گفت :ترس از مبتلا شدن به ویروس کووید ۱۹، عدم برگزاری اردوها و مسابقات به دلیل رعایت پروتکل های بهداشتی ،کنترلهای بهداشتی ،قطعا بر روند آماده سازی تیم ها، اثر منفی خواهد داشت که نباید نادیده گرفته شود.

وزیر ورزش و جوانان در ادامه تاکید کرد که با وجود شرایط به وجود آمده ،ورزشکاران در شرایط خوبی قرار دارند که باید روند اماده سازی با دقت نظر بیشتری صورت بگیرد.وزیر ورزش و جوانان در ادامه سخنانش نظارت دقیق تر بر رعایت بیشتر پروتکلها در اردوها را مورد تاکید قرار داد و گفت :این مهم باید مد نظر گرفته شود، چنانچه موردی از بیماری در اردوها مشاهده شد، با سرعت کنترل و درمان شود.

وی همگرایی و همدلی میان مجموعه ورزش کشور را موجبات حضور قدرتمند کاروان ایران در بازی های المپیک و پارالمپیک توکیو دانست و گفت : امیدوارم این رقابتها بتواند از ابعاد مختلف دستاوردهای درخشانی برای ایران عزیز داشته باشد.

نظر شما