شناسهٔ خبر: 44273078 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

اصفهان| نویدکیا: در نیمه دوم نبض بازی در دست سایپا بود/ درخواستی برای تعویق بازی نداشتیم

گروه استان‌ها- سرمربی تیم فوتبال سپاهان اصفهان گفت: در نیمه دوم سایپا نتوانست موقعیت خاصی ایجاد کند ولی نبض بازی در دست آنها بود.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از اصفهان، محرم نویدکیا درباره تساوی یک-یک تیمش برابر سایپا در هفته چهارم لیگ برتر اظهار داشت: دو نیمه متفاوت داشتیم؛ در نیمه اول خوب بودیم و موقعیت‌های خیلی خوبی داشتیم، گل هم زدیم و اگر از شانس‌های گلزنی خود استفاده می‌کردیم می‌توانستیم 2-3 گل دیگر هم بزنیم اما نیمه دوم، نیمه کاملاً متفاوتی بود و به جز چند دقیقه اول که خوب بودیم در سایر دقایق سایپا بازی را در دست گرفت و بهتر از ما توپ را در زمین چرخاند و تلاش کرد موقعیت گلزنی ایجاد کند.

وی افزود: البته سایپا نتوانست موقعیت خاصی ایجاد کند ولی نبض بازی در دست آنها بود و ما بیشتر می‌دویدیم تا توپ را از آنها بگیریم.

سرمربی تیم فوتبال سپاهان درباره اینکه با توجه به تأخیر یک روزه دیدار با تراکتور آیا سپاهان درخواستی برای تعویق دیدار با سایپا داشته یا خیر، گفت: باشگاه درخواستی به سازمان لیگ نداد چون باید به فاصله 3 روز برای بازی هفته آینده‌مان به مسجدسلیمان می‌رفتیم و ترجیح دادیم چون دیدار با سایپا بازی خانگی بود، به فاصله 3 روز از مسابقه با تراکتور با سایپا بازی کنیم و 4 روز بعد هم به مصاف نفت مسجدسلیمان برویم.

وی درباره تبریک تولدش از سوی باشگاه سپاهان و کانون هواداران بیان کرد: از آنها ممنونم اما این موضوع مسئولیت مرا سنگین‌تر می‌کند تا شرایط تیم را بهتر کنم. البته در جریان اینکه قرار است در دقیقه 4 چنین کاری انجام شود نبودم و از باشگاه خیلی ممنونم. در مجموع امیدوارم بتوانم به تیمم کمک کنم.

نویدکیا در پاسخ به اینکه فکر می‌کند سپاهان چه زمانی به وضعیت مدنظر و ایده‌آل او برسد، تصریح کرد: از نظر نوع بازی از بازیکنانم راضی هستم، البته نه در نیمه دوم بازی بازی با سایپا، بلکه در دو بازی قبلی و در نیمه اول بازی امروز خوب بودیم اما اگر در زدن ضربات آخر دقت بیشتری داشته باشیم و از موقعیت‌های خود بهتر استفاده کنیم فکر می‌کنم بتوانیم شرایط بسیار خوبی پیدا کنیم.

انتهای پیام/165 /ز

نظر شما