شناسهٔ خبر: 44251967 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: فدراسیون هندبال | لینک خبر

سلیمانی: می‌خواهیم به دور بعد صعود کنیم

صاحب‌خبر -
مربی تیم هندبال تاسیسات دریایی، گفت: تلاش ما این است که در ادامه مسابقات دور برگشت عملکرد بهتری داشته باشیم و بتوانیم صعود خود را به دور بعدی مسابقات قطعی کنیم.
 
مرضیه سلیمانی در گفت‌وگو با روابط عمومی فدراسیون هندبال، پس از شکست تیمش در دیدار مقابل شاملی کازرون اظهار داشت: تلاش ما این است که در ادامه مسابقات دور برگشت عملکرد بهتری داشته باشیم و بتوانیم صعود خود را به دور بعدی مسابقات قطعی کنیم.
وی ادامه داد: تیم ما شالوده جوانی دارد. از همین رو برای اینکه به یک بازیکن با تجربه احساس نیاز کردیم، از یوسفی و زهره عبدلی که تجربه ملی دارند، خواستیم که ما را در دور برگشت مسابقات لیگ برتر هندبال زنان، یاری کند و در ترکیب تیم تاسیسات به میدان برود.
سلیمانی در ادامه صحبت‌هایش به میانگین سنی تیم تاسیسات اشاره کرد و گفت: میانگین سنی ما 20 تا 21 سال است که به نظرم واقعا میانگین سنی پایینی است و این تیم نیاز به کسب تجربه دارد.
مربی تیم تاسیسات دریایی در خصوص میزبانی باشگاه اشتادسازه از دور برگشت مسابقات لیگ برتر گفت: خوشبختانه با میزبانی خوب و عالی از سوی این باشگاه مواجه شدیم و باید از آقای سهمی مدیر عامل باشگاه تشکر کنم.
انتهای پیام/

نظر شما