شناسهٔ خبر: 44251935 - سرویس بین‌الملل
نسخه قابل چاپ منبع: باشگاه خبرنگاران جوان | لینک خبر

پیام تسلیت مجمع علمای مسلمان لبنان به ایران

مجمع علمای مسلمان لبنان شهادت دانشمند هسته‌ای و دفاعی ایران را به مقام معظم رهبری و دیگر مقامات ایران تبریک و تسلیت گفت.

صاحب‌خبر -

به گزارش گروه بین الملل باشگاه خبرنگاران جوان به نقل از پایگاه اینترنتی شبکه تلویزیونی المنار، مجمع علمای مسلمان لبنان شهادت محسن فخری زاده، دانشمند هسته‌ای ایران را به مقام معظم رهبری، رئیس جمهور، رئیس مجلس و رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و شمار دیگری از مقامات کشورمان تبریک و تسلیت گفت. 

در این پیام تسلیت آمده است: خبر شهادت محسن فخری زاده، دانشمند هسته‌ای و دفاعی ایران را بر اثر عملیات پلید ترور دریافت کردیم. از دست دادن این دانشمند کم نظیر و مؤمن باعث ناراحتی شد هرچند در عین حال افتخار می‌کنیم که دانشمندان و رهبران ما همچنان که در دنیا پیش قراول هستند، در آخرت نیز پیش قراول شهدا خواهند بود و این نشان درست بودن خط مشی ماست که باعث می‌شود دشمنان نتوانند با ما رو در رو مقابله کنند و به عملیات پلید ترور متوسل می‌شوند.

در ادامه آمده است: آمریکا و رژیم صهیونیستی گمان می‌کنند با ترور امثال شیخ راغب حرب، سید عباس موسوی و حاج عماد مغنیه در لبنان؛ حاج قاسم سلیمانی در ایران و ابومهدی المهندس در عراق می‌توانند مسیر پیشرفت را متوقف کنند و یا جمهوری اسلامی و محور مقاومت را به انصراف از وظیفه آزادسازی فلسطین و یا انصراف از خدمت به مستضعفان در جهان مجبور کنند، اما این باعث اصرار بیش از پیش ما برای محقق کردن اهداف عالی امت ما و ادای تکلیف الهی مان است و ما برای جانفشانی بیشتر در این مسیر که از ابتدا مسیری دشوار و پر از موانع بوده است؛ آماده ایم. ما خود را برای چنین مسیری آماده کرده ایم.

این مجمع با تاکید بر ادامه این خط مشی و ثبات در آن تصریح کرده است: ما به رهبری خردمندانه شما وفاداریم و قاطعنامه معتقدیم رهبری خردمندانه ایران پاسخ مناسب، قاطع و حکیمانه را در زمان مناسب خواهد داد. ما از تصمیماتی که رهبری خردمندانه شما اتخاذ کند، حمایت می‌کنیم و آماده ایم در راه عزت و کرامت اسلام و امت اسلامی هر چه لازم است انجام دهیم.

انتهای پیام/

نظر شما