شناسهٔ خبر: 44251832 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: مشرق | لینک خبر

سینا صنعت ایذه بر بام لیگ کشتی فرنگی ایران

رقابت‌های دور برگشت بیستمین دوره لیگ برتر کشتی فرنگی جام یادگار امام (ره) برگزار شد و سیناصنعت ایذه و فولاد اکسین خوزستان بعنوان تیم های اول و دوم گروه شناخته شدند.

صاحب‌خبر -

به گزارش مشرق، در پایان دور برگشت این رقابت‌ها تیم سیناصنعت ایذه با ۴ پیروزی به عنوان تیم نخست دور برگشت شناخته شد.

رده بندی تیمی در دور برگشت به شرح زیر است:

۱- سینا صنعت ایذه ۲- رعد پدافند ارتش ۳- فولاد اکسین خوزستان ۴- آریوبرزن بهبهان ۵- هیأت کشتی سیرجان

نتایج کامل دیدارهای برگزار شده به شرح زیر است:

سینا صنعت ایذه، برنده ۷- آریوبرزن بهبهان ۳ (اسامی تیم ایذه در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: نیما محمدی ۱- صادق مرادی، برنده ۳
۶۰ کیلوگرم: داریوش مقصودی صفر- محراب قلی پور، برنده ۴
۶۳ کیلوگرم: فرشاد عیسوند، برنده ۹- ابراهیم اسحاقی صفر
۶۷ کیلوگرم: شاهین بداغی، برنده ۱۰- یاسین محسن نژاد صفر
۷۲ کیلوگرم: علیرضا مهمدی پیانی، برنده ۳- سجاد بنادری صفر
۷۷ کیلوگرم: محمدرضا مختاری، برنده ۱۶- سید عارف خردمند ۵
۸۲ کیلوگرم: هادی علیزاده پورنیا، برنده ۹- رضا عادلی نژاد صفر
۸۷ کیلوگرم: پیام بویری، برنده ۸- مهران بروشان فر صفر
۹۷ کیلوگرم: وحید دادخواه ۲- داود فلاحی، برنده ۹
۱۳۰ کیلوگرم: آرمان طهماسبی زاده، برنده ۱۰- سعید حسین پور ۱

رعد پدافند ارتش، برنده ۶- فولاد اکسین خوزستان ۴ (اسامی تیم ارتش در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: هادی تختایی، برنده ۱۰- مرتضی خدایی ۱
۶۰ کیلوگرم: علیرضا اسدی صفر- پویا ناصرپور، برنده ۹
۶۳ کیلوگرم: آرمین محب ثابت ۱- مهرداد مردانی، برنده ۱
۶۷ کیلوگرم: عباس مقدسی صفر- کرامت عبدولی، برنده ۸
۷۲ کیلوگرم: علیرضا ارقش، برنده ۹ – حسین نصیری صفر
۷۷ کیلوگرم: سجاد فرج پور، برنده ف- محمد شربی نیازی ۳
۸۲ کیلوگرم: علی موسی زاده، برنده ۲ ضربه فنی- محمد سرخی نژاد ۲
۸۷ کیلوگرم: محمد رسولی ۱- علی شریفی، برنده ۵
۹۷ کیلوگرم: حیدر غرقی، برنده ۶ ضربه فنی- محمدامین حمیدی اصل صفر
۱۳۰ کیلوگرم: میلاد عبدولی، برنده ۶- پارسا نظری ۱

آریوبرزن بهبهان، برنده ۶- هیأت کشتی سیرجان ۴ (اسامی تیم بهبهان در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: صادق مرادی، برنده ۵ ضربه فنی– علی رستمی صفر
۶۰ کیلوگرم: عباس چنانی ۸- امیرمحمد یارمحمدزهی، برنده ۱۰
۶۳ کیلوگرم: علی گوران ۳- علی چوبک زن، برنده ۱۱
۶۷ کیلوگرم: بهنام مرادی، برنده ۸ ضربه فنی- محمدرضا اسپیدکار صفر
۷۲ کیلوگرم: امین بذرگر، برنده ۴- محمدمهدی شهسواری ۴
۷۷ کیلوگرم: رضا عادلی نژاد، برنده ۶- محمدرضا شاه بداغی صفر
۸۲ کیلوگرم: علی حمید صفر- سید احسان موسوی، برنده ۴
۸۷ کیلوگرم: علیرضا غفاری، برنده ۴ – اکبر عبدی ۳ دیسکالیفه
۹۷ کیلوگرم: سید محمدرضا زینی، برنده ۶- فردین سالاری پور ۴
۱۳۰ کیلوگرم: سعید حسین پور ۴- سید مجتبی حسینی، برنده ۹

سیناصنعت ایذه، برنده ۶- رعد پدافند ارتش ۴ (اسامی تیم ایذه در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: مصیب اکبری، برنده ۹- محمد حسینوند پناهی
۶۰ کیلوگرم: امید احمدی صفر – علیرضا اسدی، برنده ۸
۶۳ کیلوگرم: فرشاد عیسوند صفر – رضا عباسی، برنده ۴
۶۷ کیلوگرم: شاهین بداغی، برنده ۵- نیما اسماعیلی ۱
۷۲ کیلوگرم: محمدرضا مختاری ۵- علیرضا ارقش، برنده ۵
۷۷ کیلوگرم: هادی علیزاده پورنیا، برنده ۵- سجاد فرج پور صفر
۸۲ کیلوگرم: محمدامین احمدپور ۲- علی موسی زاده، برنده ۸ ضربه فنی
۸۷ کیلوگرم: امید محمودی، برنده ۷- محمد رسولی ۵
۹۷ کیلوگرم: وحید دادخواه، برنده ۸ ضربه فنی- حامد عبدولی صفر
۱۳۰ کیلوگرم: آرمان طهماسبی زاده، برنده ۴- میلاد عبدولی ۲
سینا صنعت ایذه، برنده ۵ (امتیاز مثبت ۲۳) – فولاد اکسین خوزستان ۵ (امتیاز مثبت ۱۸) (اسامی تیم ایذه در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: مصیب اکبری، برنده ۹- مرتضی خدایی صفر
۶۰ کیلوگرم: امید احمدی ۱- پویا ناصرپور، برنده ۹
۶۳ کیلوگرم: فرشاد عیسوند ۱- مهرداد مردانی، برنده ۳
۶۷ کیلوگرم: شاهین بداغی ۵- علی ذکایی مهر، برنده ۶
۷۲ کیلوگرم: محمدرضا مختاری، برنده ۹- عظیم گرمسیری صفر
۷۷ کیلوگرم: هادی علیزاده پورنیا، برنده ۷- محمد شربی نیازی ۳
۸۲ کیلوگرم: عباس مهدی زاده ۱- مهدی هدایی، برنده ۳
۸۷ کیلوگرم: امید محمودی، برنده ۳- علی شریفی صفر
۹۷ کیلوگرم: محمد یگانه، برنده ۹ ضربه فنی- ایمان انصاری صفر
۱۳۰ کیلوگرم: محمد بیرانوند صفر- پارسا نظری، برنده ۸

فولاد اکسین خوزستان، برنده ۶- هیأت کشتی سیرجان ۴ (اسامی تیم فولاد در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: مرتضی خدایی ۳- علی رستمی، برنده ۳
۶۰ کیلوگرم: پویا ناصرپور، برنده ۹- فرزاد محبی صفر
۶۳ کیلوگرم: مهرداد مردانی، برنده ۵- محمدرضا اسپیدکار صفر
۶۷ کیلوگرم: کرامت عبدولی، برنده ۹- نوین ایزدنیا صفر
۷۲ کیلوگرم: عظیم گرمسیری، برنده ۲- محمدمهدی شهسواری ۱
۷۷ کیلوگرم: ابراهیم جمال پور ۱- ابوالفضل نبی زاده، برنده ۴
۸۲ کیلوگرم: مهدی هدایی، برنده ۴- امیرطاها برفه ای صفر
۸۷ کیلوگرم: علی شریفی، برنده ۹- اکبر عبدی صفر
۹۷ کیلوگرم: محمدامین حمیدی اصل۱- آرشام بهرام زاده، برنده ۲
۱۳۰ کیلوگرم: محمدسروش رنجبر ۱- سید مجتبی حسینی، برنده ۲

رعد پدافند ارتش، برنده ۸- آریوبرزن بهبهان ۲ (اسامی تیم ارتش در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: محمد حسینوند پناهی ۲- صادق مرادی، برنده ۳
۶۰ یکلوگرم: علیرضا اسدی، برنده ۸- محراب قلی پور، صفر
۶۳ کیلوگرم: رضا عباسی، برنده ۹- علی گوران صفر
۶۷ کیلوگرم: نیما اسماعیلی ۷- بهنام مرادی، برنده ۶ ضربه فنی
۷۲ کیلوگرم: علیرضا ارقش، برنده ۹- سجاد بنادری ۴
۷۷ کیلوگرم: پرهام قنبری، برنده ۸ ضربه فنی- رضا عادلی نژاد
۸۲ کیلوگرم: علی موسی زاده، برنده ۹- علیرضا مرادی ۱
۸۷ کیلوگرم: محمد رسولی، برنده ۴- علیرضا غفاری ۱
۹۷ کیلوگرم: حیدر غرقی، برنده ۹- سید محمدرضا زینی صفر
۱۳۰ کیلوگرم: میلاد عبدولی، برنده ۹- سعید حسین پور صفر

سیناصنعت ایذه، برنده ۱۰- هیأت کشتی سیرجان صفر (اسامی تیم سینا صنعت در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: نیما محمدی، برنده ۷- علی رستمی ۲
۶۰ کیلوگرم: امید احمدی، برنده ۷- امیرمحمد یارمحمدزهی ۵
۶۳ کیلوگرم: فرشاد عیسوند، برنده ۹- علی چبک زن ۵
۶۷ کیلوگرم: شاهین بداغی، برنده ۸- نوین ایزدنیا صفر
۷۲ کیلوگرم: محمدرضا مختاری، برنده ۹- امیرمحمد رضایی صفر
۷۷ کیلوگرم: هادی علیزاده پورنیا، برنده ۸- محمدرضا شاه بداغی
۸۲ کیلوگرم: محمدامین احمدپور، برنده ۱۰- امیرطاها برفه ای
۸۷ کیلوگرم: امید محمودی، برنده ۶- علی عابدی ۵
۹۷ کیلوگرم: محمد یگانه، برنده ۸- فردین سالاری پور صفر
۱۳۰ کیلوگرم: آرمان طهماسبی زاده، برنده ۱۰- مسعود زیدآبادی صفر

فولاداکسین خوزستان، برنده ۹- آریوبرزن بهبهان یک (اسامی تیم فولاد در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: مرتضی خدایی صفر- صادق مرادی، برنده ۹
۶۰ کیلوگرم: پویا ناصرپور، برنده ۱۱- عباس چنانی ۹
۶۳ کیلوگرم: نیما زرافشانی، برنده ۱۳ ضربه فنی – ابراهیم اسحاقی ۶
۶۷ کیلوگرم: علی ذکایی مهر، برنده ۶- امی بذرگر ۳
۷۲ کیلوگرم: حسین نصیری، برنده ۲- سجاد بنادری صفر
۷۷ کیلوگرم: محمد شربی نیازی، برنده ۹- سید عارف خردمند صفر
۸۲ کیلوگرم: محمد سرخی نژاد، برنده ۵ ضربه فنی- عیرضا مرادی صفر
۸۷ کیلوگرم: علی شریفی، برنده ۸- مهران بروشان فر صفر
۹۷ کیلوگرم: ایمان انصاری، برنده ۳- داود فلاحی ۲
۱۳۰ کیلوگرم: پارسا نظری، برنده ۵ ضربه فنی- سعید حسین پور ۴

رعد پدافند ارتش، برنده ۹- هیأت کشتی سیرجان یک (اسامی تیم ارتش در ابتدا آمده است):
۵۵ کیلوگرم: هادی تختایی، برنده ۱۱- علی رستمی ۴
۶۰ کیلوگرم: علیرضا کارگر، برنده ۸ – فرزاد محبی صفر
۶۳ کیلوگرم: آرمین محب ثابت، برنده ۷- محمدرضا اسپیدکار ۱
۶۷ کیلوگرم: عباس مقدسی، برنده ۷- نوین ایزدنیا ۴
۷۲ کیلوگرم: نیما اسماعیلی، برنده ۱۱- محمدمهدی شهسواری ۳
۷۷ کیلوگرم: سجاد فرج پور، برنده ۶- ابوالفضل نبی زاده صفر
۸۲ کیلوگرم: علی موسی زاده، برنده ۹- امیرطاها برفه ای صفر
۸۷ کیلوگرم: محمدمهدی خوشبخت ۳- علی عابدی، برنده ۵
۹۷ کیلوگرم: حیدر غرقی، برنده ۶- آرشام بهرام زاده صفر
۱۳۰ کیلوگرم: سجاد موسوی، برنده ۸- مسعود زیدآبادی صفر

نظر شما