شناسهٔ خبر: 44251710 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: ایلنا | لینک خبر

در ادامه مرحله چهارم رزمایش همدلی و احسان صورت گرفت؛

توزیع ۵ هزار کیلوگرم گوشت مرغ در محله هرندی تهران توسط بنیاد احسان ستاد اجرایی فرمان امام

در ادامه مرحله چهارم رزمایش همدلی و احسان و در راستای کمک‌های معیشتی بنیاد احسان با مشارکت گروه‌های جهادی در محله شهید هرندی تهران ۵ هزار کیلوگرم گوشت مرغ در میان خانواده‌های کم بضاعت و بی‌بضاعت توزیع شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش ایلنا، در ادامه مرحله چهارم رزمایش همدلی و احسان و در راستای کمک‌های معیشتی بنیاد احسان با مشارکت گروه‌های جهادی در محله شهید هرندی تهران ۵ هزار کیلوگرم گوشت مرغ در میان خانواده‌های کم بضاعت و بی‌بضاعت توزیع شد. 

معاون اجتماعی بنیاد احسان در خصوص این طرح گفت: توزیع کمک‌های بنیاد احسان به مناطق محروم و خانواده‌های آسیب‌دیده از کرونا در مراحل مختلف رزمایش‌های همدلی و احسان از دیروز ۹ آذر آغاز شده است و اکنون به توزیع بسته‌های پروتئیتی در قالب گوشت مرغ برای خانواده‌های کم بضاعت و بی‌بضاعت محله شهید هرندی تهران رسیده است. 

در همین رویداد مسئول قرارگاه جهادی بنیاد احسان محله هرندی گفت: با توجه به شرایط نامناسب اقتصادی، خانواده‌های ساکن محله هرندی توان خرید گوشت مرغ را ندارند چرا که در تهیه‌ی امکانات اولیه‌ی زندگی خود دچار مشکل هستند و این حرکت می‌تواند در تامین نیازهای علی با این حال حرکت بسیار مؤثری است و مقداری دغدغه ذهنی آن‌ها را کم می‌کند. 

از امروز توزیع ۵ تن مرغ به درب خانه‌های خانوارهای کم‌برخوردار آغاز شده است. این اقلام به دست خانواده‌های شناسایی شده در طرح غربالگری خانه به خانه کرونا که در ۵ پهنه محله هرندی انجام شده است می‌رسد.

برچسب‌ها:

نظر شما