شناسهٔ خبر: 44251558 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایرنا | لینک خبر

پیروزی تیم والیبال بانوان خجسته اسلامشهر برابر ستارگان فارس

اصفهان ایرنا- تیم والیبال بانوان خجسته اسلامشهر با نتیجه سه بر صفر مقابل ستارگان فارس پیروز میدان شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش ایرنا، مسابقات گروه دوم لیگ برتر والیبال بانوان کشور عصر روز دوشنبه به میزبانی باشگاه ذوب‌آهن اصفهان در سالن ملت این شهر برگزار شد و تیم خجسته اسلامشهر توانست تیم ستارگان فارس را با نتیجه سه بر صفر شکست دهد.

تیم خجسته اسلامشهر در این دیدار در سه ست متوالی با امتیازهای ۲۵ بر ۲۱، ۲۵ بر ۱۶ و ۲۵ بر ۲۱ ستارگان فارس را مغلوب خود کرد و به نخستین پیروزی خود دست رسید.

مسابقات گروه دوم لیگ برتر والیبال بانوان کشور از عصر روز پنجشنبه گذشته به میزبانی باشگاه ذوب‌آهن در سالن مرحوم حسن رهنما اصفهان آغاز شد و تیم میزبان توانست تیم خجسته اسلامشهر را با نتیجه سه بر صفر شکست دهد.

قضاوت این دیدار را زهرا شیری و نوشین حق‌شناس بعنوان داوران اول و دوم عهده‌دار بودند و مهران اشرف ریاحی و اکرم ابوالقاسم هم نظارت فنی و داوری مسابقه را بر عهده داشتند.

مهناز شاددل مشاور امور بانوان رییس فدراسیون والیبال که برای نظارت بر رعایت دقیق پروتکل‌های بهداشتی دیدارهای روزهای دوم و سوم هفته نخست لیگ برتر بانوان در اصفهان به‌سر می‌برد، دیدار ۲ تیم خجسه اسلامشهر و ستارگان فارس را از نزدیک در سالن ملت نظاره‌گر بود.

مسابقات والیبال قهرمانی باشگاه‌های برتر بانوان ایران جام سردار شهید حاج قاسم سلیمانی در گروه ب، از ششم آذر با حضور چهار تیم ذوب‌آهن اصفهان، پیکان تهران، ستارگان فارس و خجسته اسلامشهر در سالن ملت اصفهان پیگیری می‌شود.

دیدارهای هفته اول دور مقدماتی لیگ برتر بانوان در گروه الف روزهای پنجشنبه، شنبه، دوشنبه ۲۹ آبان و اول و سوم آذر، پیگیری و با صدرنشینی سایپا به پایان رسید.

تیم‌های شهرداری قزوین، اکسون و سروقامتان هم به ترتیب در رده‌های دوم تا چهارم قرار گرفتند.

نظر شما