شناسهٔ خبر: 44251296 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: فارس | لینک خبر

بستری ۳۴۴ بیمار مبتلا به کرونا در سمنان/ تعداد مبتلایان به ۱۸۴۴۶ نفر رسید

طبق آخرین اطلاعات، تعداد موارد قطعی ابتلا به کروناویروس در استان سمنان به ۱۸ هزار و ۴۴۶ نفر رسید و هم‌اکنون ۳۴۴ بیمار مبتلا به این ویروس در بیمارستان‌های استان بستری هستند.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری فارس از سمنان، بررسی آخرین وضع بیماری کرونا در استان سمنان از دو دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی سمنان و شاهرود، نشان می‌دهد که تا امروز ۱۸ هزار و ۴۴۶ مورد قطعی ابتلا به ویروس کرونا در استان سمنان شناسایی شده است.

از این تعداد، تاکنون ۶ هزار و ۷۶ نفر از بیماران مبتلا به کروناویروس با تلاش کادر بهداشت و درمان در سراسر استان سمنان بهبود یافته‌اند و متأسفانه، ۷۶۴ نفر نیز قربانی کرونا شده‌اند.

بررسی آمارهای ۲۴ ساعت اخیر مربوط به کرونا نیز شرایط همه‌گیری این ویروس در استان سمنان را نشان می‌دهد و بر این اساس، در ۲۴ ساعت گذشته در استان، ۱۸۷ مورد قطعی ابتلا به بیماری کرونا شناسایی شده است و هفت نفر نیز به دیار باقی شتافته‌اند.

در حال حاضر نیز ۳۴۴ نفر از بیماران مبتلا به کووید-۱۹ در بیمارستان‌های استان سمنان بستری هستند.

با توجه به اعلام ستاد مدیریت مقابله با کرونا، چهار شهرستان سمنان، شاهرود، دامغان و گرمسار که تا پیش از این در وضعیت قرمز کرونایی قرار داشتند، به وضعیت نارنجی تغییر رنگ داده‌اند.‌

شهرستان میامی نیز که تا پیش از این در وضعیت نارنجی کرونایی بود، به حالت زرد درآمد و سه شهرستان سرخه، آرادان و مهدی‌شهر نیز همچنان در وضعیت نارنجی هستند.‌

انتهای پیام/۲۵۶۸/س/

نظر شما