شناسهٔ خبر: 44251220 - سرویس بین‌الملل
نسخه قابل چاپ منبع: دفاع پرس | لینک خبر

توسط غریب آبادی انجام شد؛

نامه ایران به مدیرکل دفتر سازمان ملل دروین درخصوص شهادت فخری‌زاده

نماینده دائم کشورمان نزد سازمان های بین المللی در وین، با ارسال نامه ای به مدیرکل دفتر سازمان ملل در وین، ضمن محکومیت ترورشهید فخری زاده، خواهان محکومیت این اقدام تروریستی از سوی وی شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش گروه بین‌الملل دفاع‌پرس، کاظم غریب آبادی سفیر و نماینده دائم کشورمان نزد سازمان‌های بین‌المللی در وین، با ارسال نامه ای به مدیرکل دفتر سازمان ملل در وین و مدیر اجرایی دفتر مقابله با جرم و موادمخدر ملل متحد، ضمن محکومیت شدید ترور شهید «محسن فخری زاده»، خواهان محکومیت این اقدام تروریستی و غیر انسانی از سوی وی شد.

این نامه در مورد اقدام تروریستی بزدلانه و ترور فجیع محسن فخری زاده، یک دانشمند فیزیکدان برجسته جمهوری اسلامی ایران که در ۲۷ نوامبر ۲۰۲۰ در شهر آبسرد استان تهران رخ داد، است.

شواهد اساسی آشکاری، دست داشتن و مسئولیت رژیم اسرائیل در این حمله تروریستی را نشان می دهد، بویژه اینکه مقامات رژیم اسرائیل بارها از شهید فخری زاده نام برده بودند و چندین مرتبه نیز برای ترور ایشان برنامه ریزی کرده بودند.

این نیز نمونه دیگری از تروریسم است که توسط شنیع ترین رژیم تروریستی با هدف به خطر انداختن صلح و امنیت بین المللی، تهدید تمامیت سرزمینی، بی ثباتی منطقه، ویرانی حقوق بشر و سد کردن توسعه اقتصادی- اجتماعی ملت های مستقل برنامه ریزی، سازماندهی و تامین مالی شده است.

انتهای پیام/341

نظر شما