شناسهٔ خبر: 44250984 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: میزان | لینک خبر

هاشمی‌نسب: حق‌مان بیشتر از یک امتیاز بود/ آلومینیوم خیلی خوب دفاع کرد

مربی تیم فوتبال فولاد خوزستان گفت: حق‌مان بیشتر از یک امتیاز بود، اما نتوانستیم امتیاز بیشتری کسب کنیم. جرم کیف قاپی از جرایمی است که شاکیان بسیاری دارد. در این بخش کارشناسان وکیل‌آنلاین نحوه نوشتن شکواییه کیف قاپی را توضیح داده‌اند.

صاحب‌خبر -

خبرگزاری میزان - مهدی هاشمی‌نسب، مربی فولاد بعد از تساوی این تیم مقابل آلومینیوم اراک به جای جواد نکونام در نشست خبری حضور یافت و اظهاراتی به شرح زیر انجام داد:

*در مورد بازی قبلاً گفته بودیم بازی سختی مقابل آلومینیوم داریم. می‌دانستیم رقیب با تمام توان فوتبال بازی کرده و دفاع می‌کند. تمریناتی را پشت‌سر گذاشتیم تا به نقاط ضعف آنها ضربه بزنیم. متأسفانه یکی دو موقعیت را در نیمه اول از دست دادیم.

*مقابل چنین تیم‌هایی اگر زود به گل نرسیم فکر می‌کنم کار در پایان بازی سخت‌تر می‌شود. متاسفانه در نیمه دوم هم موقعیت داشتیم، اما نتوانستیم استفاده کنیم. حریف خیلی خوب دفاع کرد. البته وقت‌کشی هم در دستور کار آنها بود که این یک حربه است و من ایرادی به آن نمی‌گیرم.

*ما تلاش می‌کنیم در هفته‌های آینده نتایجی بگیریم که از صدر جدول عقب نمانیم و در صدر باشیم. به هر حال فوتبال همین است و ما تلاش‌مان را کردیم. حق‌مان بیشتر از یک امتیاز بود، اما نتوانستیم امتیاز بیشتری کسب کنیم.

*صحبت‌هایی که می‌کنم از خودم نیست و با مشورت با نکونام صحبت می‌کنم. جا دارد از تیم داوری تشکر کنم. ما هر موقع مصاحبه می‌کنیم درباره داوری صحبت می‌کنیم. ما دنبال و متسحق برد بودیم. داوری با تمام شجاعت سوت زد و تبریک می‌گویم. ما حتی اگر ببازیم و چنین داوری را ببینیم باز هم تشکر می‌کنیم. ان‌شالله همین طور ادامه دهند.

*باقرپور جزو بازیکنان زیر ۲۵ ساله بود. ما ۷ بازیکن داشتیم که ۴ بازیکن بیشتر نمی‌توانستیم بگیریم به همین دلیل او از ما جدا شد. عباس بوذار هم سال گذشته به ما کمک کرد. دوست داشت بیشتر بازی کند که برای او هم آرزوی موفقیت دارم.

*پاتوسی دو روز مشکل آسیب‌دیدگی داشت. از ناحیه مچ پا دچار مشکل بود. روز گذشته هم در تمرینات گروهی شرکت نکرد و در ضربات ایستگاهی به خاطر درد پایش نتوانست ضربه بزند. با توجه به اینکه هفته آینده به پاتوسی نیاز داریم به او استراحت دادیم و او اواخر بازی به زمین آمد.

انتهای پیام/

نظر شما