شناسهٔ خبر: 44218012 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: روزنامه فرهیختگان | لینک خبر

بازتاب عملکرد ستاره ایرانی الدوحیل در روزنامه قطری

رضائیان خیال سرمربی را راحت کرد

رضائیان برای الدوحیل 90دقیقه در زمین حضور داشت و یک گل نیز زد تا در برد تیمش برابر یاران پژمان منتظری تاثیرگذار باشد. ام‌صلال نیز با وجود گلزنی روزبه چشمی در نهایت 3 بر یک به السد باخت.

صاحب‌خبر -

به گزارش «فرهیختگان»، هفته هفتم رقابت‌های لیگ ستارگان قطر جمعه‌شب نیز پیگیری شد که با درخشش دو لژیونر ایرانی همراه بود. رامین رضائیان و روزبه چشمی موفق شدند برای تیم‌های خود گلزنی کنند و البته نتایج متفاوتی برای تیم‌های آنها رقم خورد. الدوحیل که فصل را چندان خوب شروع نکرده و فاصله زیادی با السد صدرنشین دارد در این هفته در زمین خود میزبان الخریطیات بود که به برتری 4 بر یک دست یافت. رضائیان برای الدوحیل 90دقیقه در زمین حضور داشت و یک گل نیز زد تا در برد تیمش برابر یاران پژمان منتظری تاثیرگذار باشد. ام‌صلال نیز با وجود گلزنی روزبه چشمی در نهایت 3 بر یک به السد باخت.

روزنامه الوطن قطر درباره این دو مسابقه می‌نویسد: «الدوحیل در زمین خود کار سختی برابر الخریطیات نداشت و توانست به‌راحتی میهمانش را شکست دهد. آنها در نیمه نخست عملکرد بسیار خوبی داشتند و در همان 45دقیقه ابتدایی با زدن 3گل کار حریف را تمام کردند. معزعلی و رامین رضائیان گلزنان در این نیمه بودند که با عملکرد خوب خود سه‌امتیاز را برای الدوحیل به ارمغان آوردند. درحالی که حریف تلاش می‌کرد بازی را به تساوی بکشاند، رضائیان پاس دودو را به گل دوم تیمش تبدیل کرد تا خیال صبری لاموچی از برتری در این مسابقه تا حد زیادی راحت شود. الدوحیل با این برد 12امتیازی شد و در رتبه چهارم جدول لیگ قرار گرفت. آنها هفته آینده میزبان السیلیه خواهند بود. السد نیز در زمین خود برابر ام‌صلال مصاف نزدیکی در نیمه نخست داشت اما در نیمه دوم شاگردان ژاوی کار را تمام و با برتری در این مسابقه صدرنشینی خود را تثبیت کردند. السد در نیمه نخست انتظار چنین دیدار دشواری را نداشت و پس از اینکه توسط اکرم عفیف به گل رسید تنها چنددقیقه توانست این برتری را حفظ کند. تیم میهمان روی یک ضربه ایستگاهی توانست توسط روزبه چشمی، مدافع ایرانی خود به گل تساوی برسد اما در نیمه دوم اوضاع به‌سود ژاوی و تیمش عوض شد و آنها توانستند دو گل دیگر نیز به ثمر برسانند. السد به لطف این برتری 19امتیازی شد تا به صدرنشینی‌اش ادامه دهد. آنها هفته آینده به مصاف الوکه خواهند رفت.»

شبکه تلویزیونی الکاس در پایان دیدارهای این هفته لیگ قطر مطابق هفته‌های گذشته تیم منتخب را معرفی کرد که در میان نفرات این فهرست نام رامین رضائیان به‌عنوان بهترین مدافع راست دیدارهای این هفته دیده می‌شود.

نظر شما