شناسهٔ خبر: 44211802 - سرویس بین‌الملل
نسخه قابل چاپ منبع: حوزه | لینک خبر

سید هاشم حیدری:

دکتر فخری زاده به دست تجاوزگر آمریکایی-اسرائیلی به شهادت رسید

حوزه/ سید هاشم حیدری دبیر کل جنبش اسلامی عهد الله در عراق با صدور بیانیه ای شهادت دانشمند هسته‌ای شهید محسن فخری زاده را به امام خامنه ای تسلیت گفت.

صاحب‌خبر -

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری «حوزه»، سید هاشم حیدری دبیر کل جنبش اسلامی عهد الله با صدور بیانیه ای شهادت دانشمند هسته‌ای شهید محسن فخری زاده را به امام خامنه ای تسلیت گفت.

متن بیانیه به شرح زیر است:

دانشمند برجسته هسته ای آقای محسن فخری زاده، به دست خباثت آلود و تجاوزگر آمریکایی اسرائیلی به شهادت رسید، این مصیبت را به وی امر مسلمین امام خامنه ای (دام ظله المقدس) تبریک و تسلیت عرض می نماییم.

نبردی که محور مقاومت و ولایت درگیر آن است، برای همه مقاومان و مجاهدان و آزادیخوهان، نبرد شرافت، عزت و کرامت به شمار می آید.

در نبرد های شرافت و کرامت و دفاع از اسلام و از پرچم حق، چه خون ها که ریخته نمی شود و چه فداکاریها که انجام نمی گردد. البته ره آورد این خون ها برای رهبران مقاومت چیز جز افزایش ایمان و تسلیم و عزم و اراده نخواهد بود.

بالا رفتن حق انتقام برای سرداران شهید (حاج قاسم و ابو مهدی) و برای شهید فخری زاده و برای دیگر شهدا از کشور های یمن، عراق، سوریه، لبنان، فلسطین، بحرین و تمامی محور مقاومت، ان شاء الله به مژده ظفری بزرگ و فتحی نزدیک بدل خواهد شد.

خود را دور نگه داشتن و بر جاده بی طرفی در این نبرد شرافت و عزت گام برداشتن، بزرگترین خدمت به اردوگاه استکبارگران؛ آمریکا و اسرائیل و رژیم آل سعود و همپالکی هایشان، شمرده می شود.

«زودا که این جمع در هم شکسته شود و پا به فرار بگذارد».

خوشا به حال شهدا که به دیدار محبوبشان شتافتند و به آرزوی  خود دست یافتند

والحمد لله ربّ العالمین

سید هاشم حیدری

نظر شما