شناسهٔ خبر: 44205492 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

سومین مرحله رزمایش همدلی و کمک مومنانه در مشهدمقدس کلید خورد

گروه استان‌ها- فرمانده بسیج شهدای شهرداری مشهدمقدس از آغاز سومین مرحله رزمایش همدلی و کمک مومنانه در مشهد خبر داد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از مشهدمقدس، حسین حسامی فرمانده حوزه مقاومت بسیج شهدای شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهد الرضا(ع) در مراسم آغاز این رزمایش که با حضور پدر شهید مدافع حرم حسین هریری، سرهنگ روحانی فرمانده بسیج سازندگی و سرهنگ کهنسال فرمانده بسیج ادارات و کارمندان سپاه امام رضا(ع) برگزار شد ضمن محکوم کردن جنایت استکبار جهانی در ترور شهید محسن فخری زاده دانشمند برجسته کشورمان اظهار داشت: اگر دشمن جنگ اقتصادی علیه ملت ما به راه انداخته است بسیجیان ما در قالب رزمایش کمک مومنانه پاسخ آنها را می دهند.

وی افزود: در همین راستا امروز سومین مرحله از رزمایش همدلی و کمک مومنانه به همت حوزه مقاومت بسیج شهدای شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهد الرضا(ع) آغاز شد که طی آن 1000 بسته معیشتی و بهداشتی به ارزش هربسته 5 میلیون ریال و در مجموع 5 میلیارد ریال توسط بسیجیان، ابر سازمان شهرداری مشهد در مناطق حاشیه شهر و میان افراد نیازمند توزیع می‌شود.

وی اضافه کرد: نگاه ما این است که بسیج یعنی نیروی کارآمد کشور در تمام میدان‌ها و امروز که شاهد جنگ تمام عیار اقتصادی علیه کشورمان هستیم بسیجیان پرتلاش شهرداری مشهد در این جبهه پای کار آمدند و در چهارچوب سومین مرحله از رزمایش همدلی و کمک مومنانه و با رمز یا امام رضا(ع) 1000 بسته معیشتی و بهداشتی را میان خانواده های نیازمند توزیع خواهند کرد.

فرمانده بسیج شهرداری مشهدمقدس با اشاره به اینکه از ابتدای کرونا حوزه مقاومت بسیج شهدای شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهد الرضا(ع) در حوزه مقابله با ویروس کرونا پای کار بوده است، ادامه داد: در همین راستا بیش از 6 هزار بسته بهداشتی از جمله ماسک و مواد ضد عفونی کننده از سوی این حوزه تهیه و میان جانبازان عزیز شیمیایی و اعصاب روان و همچنین ده ها هزار بسته بهداشتی میان افراد دارای بیماری های خاص توزیع شده است.

سرهنگ محمد روحانی فرمانده بسیج سازندگی سپاه امام رضا(ع) نیز در ادامه این مراسم با تقدیر از فعالیت‌های حوزه مقاومت بسیج شهدای شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهد الرضا(ع)، اظهار کرد: فعالیت های این حوزه در راستای کمک به مردم در موقعیت‌های گوناگون از جمله زلزله کرمانشاه، سیل گلستان و ... بسیار قابل توجه بوده است.

وی اضافه کرد: همچنین از آغاز شیوع ویروس کرونا حوزه مقاومت بسیج شهرداری مشهد به صورت جدی پای کار بوده و نسبت به تولید و توزیع بسته‌های بهداشتی و همچنین بسته های معیشتی به صورت فعال اقدام کرده است.

روحانی تصریح کرد: امروز نیز شاهد آغاز سومین مرحله از رزمایش همدلی و کمک مومنانه از سوی بسیجیان حوزه مقاومت بسیج شهدای شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهد الرضا(ع)،هستیم که در چهارچوب آن 1000 بسته معیشتی میان افراد نیازمند توزیع می شود که از این اقدام خداپسندانه تقدیر و تشکر می‌کنیم.

همچنین در ادامه این مراسم سرهنگ ابوالفضل کهنسال، فرمانده بسیج ادارات و کارمندان سپاه امام رضا(ع) نیز با تشکر از تلاش‌های حوزه مقاومت بسیج شهدای شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهد الرضا(ع)، گفت: فرماندهی و بسیجیان شهرداری مشهد در عرصه‌های مختلف کمک به مردم به صورت فعال پای کار بوده‌اند.

وی ادامه داد: حوزه مقاومت بسیج شهدای شهرداری و شورای اسلامی شهر مشهد الرضا(ع)، در مقابله با کرونا نیز مانند سایر حوزه ها از جمله توزیع بسته‌های معیشتی و بهداشتی به صورت فعال پای کار بوده و هستند که این اقدامات قابل تقدیر است.

انتهای پیام/282/ ز

نظر شما