شناسهٔ خبر: 44205097 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: مهر | لینک خبر

امیر حیدری:

نیروهای مسلح دشمنان بزدل را از هرگونه خباثتی پشیمان می کنند

فرمانده نیروی زمینی ارتش تاکید کرد: ملت و نیروهای مسلح ایران اقدامات رذیلانه صهیونیزم و ایادی استکبار جهانی را با برخوردی قاطع پاسخ می دهد و دشمنان حقیر را از هرگونه خباثتی پشیمان می کنند.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی ارتش، امیر سرتیپ کیومرث حیدری فرمانده نیروی زمینی ارتش درپی ترور دانشمند شهید محسن فخری‌زاده رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح پیامی صادر کرد.

متن پیام امیر حیدری به شرح زیر است:

بسم‌الله الرحمن الرحیم

«وَلا تَحسَبَنَّ الَّذینَ قُتِلوا فی سَبیلِ اللَّهِ أَمواتًا ۚ  بَل أَحیاءٌ عِندَ رَبِّهِم یُرزَقونَ»

بار دیگر تروریسم دولتی با ترور بزدلانه فرزندی فرهیخته و دانشمندی متعهد، زبونی و ذلت استکبار جهانی به سردستگی آمریکا و صهیونیزم را در مقابله با ملت مومن، مقاوم و بالنده ایران اسلامی نشان داد.

تاریخ پر است از جنایات سازمان یافته استکبارجهانی، اما هرگز این اقدامات مذبوحانه مانع رشد فزاینده و پرشتاب علمی و هسته ای جمهوری اسلامی ایران نخواهد شد و این مسیر پر اقتدار هرگز قائم به شخص نبوده و نخواهد بود بلکه شهادت هر کدام از فرزندان نخبه و دانشمند، عزم و اراده‌ای ملت آزاده ایران اسلامی را برای تداوم افتخارآفرینی در میدان‌های علمی چندین برابر خواهد کرد.

یقینا ملت شهیدپرور و نیروهای مسلح مقتدر ایران اسلامی این اقدامات رذیلانه و جنایتکارانه صهیونیزم و ایادی استکبار جهانی را با برخوردی قاطع و انتقامی سخت پاسخ خواهد داد و دشمنان حقیر و بزدل را از هرگونه خباثتی پشیمان خواهد کرد.

اینجانب به نیابت از تمامی کارکنان خدوم نیروی زمینی ارتش شهادت دانشمند متعهد محسن فخری زاده رئیس سازمان پژوهش و نوآوری وزارت دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح را به محضر مقام معظم فرماندهی گل قوا (مدظله العالی)، جامعه علمی، وزارت دفاع و ملت شهید پرور ایران اسلامی تبریک و تسلیت می گویم.

فرمانده نیروی زمینی ارتش جمهوری اسلامی ایران
سرتیپ کیومرث حیدری

نظر شما