شناسهٔ خبر: 44204891 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

تشکل اساتید سطوح عالی و خارج حوزه علمیه قم: نسل جوان مسیر علمی شهید فخری‌زاده را تداوم می‌بخشد/ ایران انتقام خون به‌ناحق ریخته شده را می‌گیرد

گروه استان‌ها- دبیرخانه تشکل اساتید سطوح عالی و خارج حوزه علمیه قم در بیانیه‌ای اعلام کرد: ‌تا زمانی که جوانان به مکتب شهدایی چون فخری‌زاده و سلیمانی اقتدا کنند، اقتدار این نظام پایدار است.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از قم، بیانیه تشکل اساتید سطوح عالی و خارج حوزه علمیه قم در محکومیت ترور شهید فخری زاده، دانشمند والامقام هسته‌ای کشور به این شرح است:

بسم الله الرحمن الرحیم

ترور ناجوانمردانه  دکتر فخری زاده، دانشمند برجسته کشورمان از سوی ایادی کفر ونفاق و تفکر صهیونیستی را محکوم می‌کنیم  و براین باوریم که دشمن که از براندازی  نظام اسلامی مأیوس شده با چنین جنایاتی سعی برکند کردن سرعت  پیشرفت  انقلاب اسلامی  دارد.

اما دشمنان بدانند همان‌طور که جمهوری اسلامی ایران تاکنون توانسته یک‌به‌یک توطئه‌های دشمنان قسم‌خورده این نظام را خنثی و تبدیل به فرصت نماید، اکنون نیز در راستای انتقام  خون به‌ناحق ریخته شده ستاره‌ای درخشان از آسمان دانش و اقتدار این کشور، همانند درهم کوبیدن ابهت آمریکای جنایتکار درموشکباران عین الاسدواعزام کشتی‌های حامل فراورده‌های انرژی به ونزوئلا اقتدار هرچه بیشتر ایران اسلامی را به‌عنوان الگوی  فرهنگ مقاومت به جهانیان نشان خواهد داد.

 بی‌تردید اعتلای جمهوری اسلامی ایران  به دست مردانی چون فخری زاده‌ها جامه عمل می‌پوشد وتا زمانی که جوانان این کشور به مکتب شهدایی چون فخری زاده وسلیمانی اقتدا کنند اقتدار این نظام پایدار خواهد بود ؛ و البته پرواضح است راه سربلندی، استقامت می‌طلبد چراکه این پیام قرآن مجید به آخرین فرستاده خداوند متعال برای بقای اسلام است. (واستقم کماامرت).

یک باردیگر تفکر سازش در مقابل تفکر مقاومت، سرافکنده خواهد شد، چراکه سازش با سران استکبار نه بافرهنگ قرآنی سازگاراست ونه عقلانیت آن را تأیید می‌کند، آیا می‌توان به دولت‌هایی که تروریسم را می‌پرورانند و آن را تقویت می‌کنند اعتماد داشت؟

از سکانداران امنیت کشور می‌خواهیم دشمن را از انجام این جنایت پشیمان کنند و با این عمل‌، امید دشمنان خارجی و مزدوران داخلی آن‌ها را به ناامیدی مبدل سازند. (إنٰا من المجرمین منتقمون )

و از اصحاب علم و دانش مصرانه تقاضا  داریم قله‌های افتخاری راکه امثال شهید فخری زاده فتح نمودند با تمام نیرو حفظ کنند.

تشکل اساتید سطوح عالی و خارج حوزه علمیه قم این ضایعه عظیم را به ساحت حجت خدا حضرت ولی‌عصر  (عجل الله تعالی فرجه )، رهبر معظم انقلاب اسلامی آیت‌الله‌العظمی خامنه‌ای  (ادام الله ظله )و خانواده محترم این شهید عزیز تسلیت گفته  و  تأکید می‌کند که باعزمی راسخ راه این مجاهد نستوه ودانشمندعامل را ادامه خواهد داد.

انتهای پیام/452/ ز

نظر شما