شناسهٔ خبر: 44189552 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایرنا | لینک خبر

مهم‌ترین رویدادهای ورزشی اصفهان در هفته‌ای که گذشت

اصفهان- ایرنا- غلبه تیم والیبال بانوان ذوب‌آهن اصفهان بر خجسته اسلامشهر، ذوب‌آهن اصفهان از لیگ برتر فوتبال کناره‌گیری می‌کند و پیروزی پرگل تیم فوتبال بانوان ذوب‌آهن اصفهان مقابل هیات البرز از مهم‌ترین رویدادهای ورزشی اصفهان در هفته گذشته بود.

صاحب‌خبر -

ذوب‌آهن اصفهان از لیگ برتر فوتبال کناره‌گیری می‌کند

باشگاه ذوب‌آهن اصفهان در نامه‌ای به وزیر ورزش و جوانان اعلام کرد: اگر سریال اشتباه‌های داوری و پایمال شدن حق تیم فوتبال ذوب‌آهن در لیگ برتر ادامه یابد، این باشگاه از لیگ برتر کناره‌گیری خواهد کرد.

روابط عمومی باشگاه فرهنگی، ورزشی ذوب‌آهن اصفهان اعلام کرد: در پی ادامه سریال اشتباهات داوری و پایمال شدن حق تیم فوتیال ذوب‌آهن در لیگ برتر باشگاه‌های کشور، این باشگاه در نامه‌ای سرگشاده خطاب به وزیر ورزش و جوانان، برآیند برخورد ناعادلانه با تیم فوتبال ذوب‌آهن را سبب کناره گیری این باشگاه از لیگ برتر ذکر کرد.

در این نامه آمده است: باشگاه فرهنگی، ورزشی ذوب‌آهن اصفهان طی قریب به نیم قرن تلاش شبانه‌روزی با فعالیت در ده‌ها رشته در ۲ رده آقایان و بانوان و تربیت هزاران ورزشکار ملی‌پوش با به بدوش کشیدن بار اصلی ورزش استان در برخی از رشته‌ها و نمایندگی ورزش جمهوری اسلامی در  آسیا و حتی جهان، نقشی بی‌بدیل در ورزش استان شهیدپرور اصفهان و میهن عزیز اسلامی‌مان داشته و دارد.

سرمربی پیکان تهران: هدف ما کسب امتیاز در اصفهان است

سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران گفت: هدف ما کسب امتیاز در دیدار با ذوب‌آهن اصفهان است و برای کسب موفقیت، تمام تلاش خود را خواهیم کرد.

مهدی تارتار در نشست خبری مجازی پیش از دیدار تیم‌های ذوب‌آهن اصفهان و پیکان تهران افزود: با توجه به شرایط ۲ تیم در جدول، دست پُر اصفهان را ترک می‌کنیم و برای پیروزی و کسب سه امتیاز به میدان می‌رویم.

وی با بیان‌اینکه امیدوارم در بازی فردا هر ۲ تیم بازی خوبی به نمایش بگذارند، افزود: وقتی برای دیدار با تیم ذوب‌آهن عازم اصفهان شدیم، برخی از دوستان فوتبالی نگران بودند و می‌گفتند با توجه به اشتباهات فاحش داوری در بازی‌های قبلی ذوب‌آهن، باید مراقب باشید و نگران وضعیت تیم ما در بازی فردا بودند.

سرمربی ذوب‌آهن اصفهان: بازی سختی در پیش‌رو داریم

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: بازی سخت و دشواری را مقابل تیم خوب پیکان تهران در پیش‌رو داریم.

رحمان رضایی در نشست خبری پیش از دیدار تیمش مقابل پیکان تهران افزود: پیکان تیم جنگنده با بازیکنان دونده است که در ضدِحملات خطرناک ظاهر می‌شود.

وی با بیان‌اینکه پیکان تهران تیم فوتبال قابل احترامی است، افزود:  باید در یک بازی منطقی و حساب شده به مصاف این تیم برویم و پیروز میدان شویم.

تساوی ذوب آهن اصفهان و پیکان تهران در فولادشهر

تیم های ذوب آهن اصفهان و پیکان تهران در ورزشگاه فولادشهر یک بر یک مساوی شدند.

از هفته سوم لیگ برتر فوتبال کشور دیدار ذوب آهن اصفهان و پیکان تهران برگزار شد و در پایان هر ۲ تیم به نتیجه یک بر یک تساوی رضایت دادند.

در این دیدار که بدلیل محدودیت های کرونایی بدون تماشاگر برگزار شد تیم میزبان حملاتی را روی دروازه حریف تدارک دید که در گلزنی ناموفق بود.

سرمربی پیکان تهران: عدالت در بازی امروز اجرا شد

سرمربی تیم فوتبال پیکان تهران گفت: در بازی امروز تیم ما با ذوب آهن اصفهان با قضاوت خوب داوران، عدالت بخوبی اجرا شد.

مهدی تارتار در نشست خبری مجازی پس از دیدار تیمش با ذوب‌آهن افزود: هر ۲ تیم برای کسب سه امتیاز به میدان رفتند و یک بازی فیزکی ارائه کردند.

وی با بیان اینکه تیم ما بهتر بازی را شروع کرد و به گل رسید، افزود: ولی خیلی زود بدلیل  نداشتن تمرکز، گل مساوی را دریافت کردیم اما توانستیم بازی را اداره کنیم.

سرمربی تیم ذوب‌آهن اصفهان: بازی پُرتنشی بود

سرمربی تیم فوتبال ذوب‌آهن اصفهان گفت: دیدار ما با پیکان تهران پُرتنش بود و جَو بازی هم کمی به تشنج کشید.

رحمان رضایی در نشست خبری مجازی پس از دیدار تیمش مقابل پیکان تهران افزود: تیم حریف روی همه صحنه‌ها اعتراض داشت، زیر توپ می‌زد، بازی مستقیمی ارائه می‌داد و باعث می‌شد بازی از آهنگ خود بیفتد.

وی با بیان‌اینکه تیم ما در نیمه اول غافلگیر شد و گل خورد، گفت: با این حال، تیم ما سریع گل خورده را جبران کرد و امیدوار بودیم تا شرایط بهتری رقم بخورد و گل بیشتری بزنیم که نشد.

تیم والیبال بانوان ذوب‌آهن اصفهان بر خجسته اسلامشهر غلبه کرد

تیم والیبال ذوب‌آهن اصفهان با نتیجه سه بر صفر مقابل خجسته اسلامشهر پیروز شد.

مسابقات گروه دوم لیگ برتر والیبال بانوان کشور به میزبانی باشگاه ذوب‌آهن در سالن مرحوم حسن رهنما اصفهان برگزار شد و تیم میزبان توانست تیم خجسته اسلامشهر را با نتیجه سه بر صفر شکست دهد.

تیم ذوب‌آهن اصفهان در سه ست این دیدار، بازی خوبی ارائه داد و توانست به ترتیب با نتایج ۲۵ بر ۵، ۲۵ بر۱۵ و ۲۵ بر ۱۷  با هدایت فریبا صادقی، حریف خود را شکست دهد.

پیروزی پرگل تیم فوتبال بانوان ذوب‌آهن اصفهان مقابل هیات البرز

تیم فوتبال بانوان ذوب آهن اصفهان روز جمعه با نتیجه سه بر صفر هیات البرز را شکست داد.

تیم فوتبال بانوان ذوب آهن که در گروه ب لیگ برتر بانوان قرار دارد در هفته نخست این رقابت ها در یک بازی برتر توانست  تیم هیات البرز را در ورزشگاه فولاد شهر اصفهان با سه گل شکست دهد.

در این دیدار برای تیم ذوب آهن نگین زندی در نیمه نخست ۲ گل و مرضیه نیکخواه یک گل در نیمه دوم به ثمر رساند.

نظر شما