شناسهٔ خبر: 44188316 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: فارس | لینک خبر

واریز مازاد دریافتی به حساب حجاج مازندرانی

مدیر حج و زیارت مازندران درباره هزینه مازاد دریافتی از حجاج که به صورت پیامک به آنها اعلام شده است، گفت: مازاد دریافتی براساس مصوبات کمیته نرخ‌گذاری، به حساب حجاج مازندرانی در حال واریز است.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری فارس از مازندران، پیامک‌هایی در ارتباط با مازاد دریافتی به دست حجاج مازندرانی رسیده که در این زمینه سوالات برای حجاج به وجود آمده که در تشریح این موضوع عباس اسماعیلی مدیر حج و زیارت مازندران در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس در شهرستان ساری، اظهار کرد: با توجه به اتمام حسابرسی مالی عملیات حج تمتع سال ۹۸، مازاد دریافتی براساس مصوبات کمیته نرخ‌گذاری، به حساب حجاج مازندرانی در حال واریز است.

وی افزود: با توجه به اینکه حسابرسی مالی عملیات حج تمتع سال ۹۸ قطعی شده، مبلغ مازاد به حساب حجاج برمی‌گرداننده می‌شود.

مدیر حج و زیارت مازندران اضافه کرد: البته این مبالغ از یک‌میلیون و ۲۰۰ هزار تا یک میلیون و ۶۰۰ هزار ریال متغیر است که دلیل تفاوت قیمت‌ها به‌تناسب گروه قیمتی کاروان‌ها خواهد بود.

این مسؤول با بیان اینکه این مبالغ از پنجم آذر ماه امسال در حال واریز به حساب حجاج مازندرانی است، تصریح کرد: ۴هزار و ۲۳۵ حاجی مازندرانی در سال ۹۸ به سفر معنوی حج تمتع مشرف شدند که این مبالغ براساس گروه قیمتی کاروان‌ها به حساب‌شان واریز خواهد شد.

اسماعیلی با اعلام اینکه ۶۵هزار و ۹۵۳ حاجی مازندرانی نیز در نوبت تشرف قرار دارند که سند دارند و ثبت‌نام کردند، اظهار کرد: افرادی که قصد خرید و یا فروش سندهای حج را دارند توصیه ما به این افراد این است که حتما با مراجعه به دفاتر زیارتی حج نسبت به ثبت‌نام در سامانه تشرف اقدام کنند تا گرفتار افراد سودجو و دلال نشوند.

انتهای پیام/۸۶۰۳۴/ع

نظر شما