شناسهٔ خبر: 44175645 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: فرارو | لینک خبر

صعود رم، برتری تاتنهام و ناپولی

تیم فوتبال رُم با شکست کلوژ و با توجه به برتری در دو دیدار رفت و برگشت مقابل این تیم به مرحله حذفی لیگ اروپا صعود کرد.

صاحب‌خبر -

هفته چهارم از مرحله گروهی رقابت‌های فوتبال لیگ اروپا چهارشنبه شب برگزار شد.

در گروه A، کلوژ رومانی با دو گل از رُم شکست خورد. گابریل دبلیو در دقیقه ۴۹ (گل به خودی) و جردن ورتو در دقیقه ۶۷ از روی نقطه پنالتی گلزنی کردند تا شاگردان فونسکا با ۱۰ امتیاز ضمن باقی ماندن در صدر جدول گروه، صعود خود را به مرحله بعد قطعی کنند. یانگ بویز با هفت، کلوژ با چهار و زسکا صوفیه با یک امتیاز، به ترتیب در جایگاه‌های دوم تا چهارم جدول این گروه ایستاده‌اند.

در گروه F تیم ناپولی با نتیجه ۲ بر صفر از سد ریه‌کا گذشت. آرماندو آناستاسیو در دقیقه ۴۱ (گل به خودی) و هیروینگ لوزانو در دقیقه ۷۵، گل‌های شاگردان گتوسو را به ثمر رساندند. ناپولی با این پیروزی ۹ امتیازی شد و در صدر جدول گروه جای گرفت. رئال سوسیه‌داد و آلکمار با هفت امتیاز، به ترتیب در رده‌های دوم و سوم جدول گروه F حضور دارند.

در گروه J هم تاتنهام با نتیجه ۴ بر صفر مقابل لودوگورتس پیروز شد. گل‌های این مسابقه توسط کارلوس وینیسیوس در دقایق ۱۶ و ۳۴، هری وینکس در دقیقه ۶۳ و لوکاس مورا در دقیقه ۷۳ به ثمر رسیدند تا شاگردان ژوزه مورینیو با ۹ امتیاز، در جایگاه دوم جدول گروه باقی بمانند. رویال آنتورپ در صدر و لاسک در رده سوم جدول گروه J دیده می‌شوند.

برچسب‌ها:

نظر شما