شناسهٔ خبر: 44154285 - سرویس علمی-فناوری
نسخه قابل چاپ منبع: عصر ایران | لینک خبر

رپرتاژ آگهی

10 نکته طلایی دکتری

صاحب‌خبر -

انگیزه نداشتن ،افکار منفی ، حجم زیاد مطالعه ، مسائل و گرفتاری های روزانه ، مشکلات  جسمی  و روحی ، بیماری  کرونا که  به تازگی به نوبه خود باعث استرس خیلی ازداوطلبین شده است ، که در پنجمین پخش زنده اینترنتی ماهان روزسه شنبه 28 آبان ماه ساعت 8 سال 99 اجرا شد و  اساتید و رتبه های برتر به رفع این نکات و استراتژیک های کنکور دکتری و موفقیت در آن اشاره نمودند.

10 نکته طلایی دکتری

در این شرایط راهکار و نکاتی برای داوطلبین وجود دارد که می تواند با استفاده از این نکات راه کنکور را برای خود آسان فراهم سازد که این نکات ازجمله : در درس خواندن متعادل باشیم ، روی هدفمان متمرکز باشیم ، برای خود انگیزه ایجاد کنیم ، از اخبار و مطالب نا اّمید کننده  دوری کنیم ، برنامه ریزی دقیق برای این برنامه  تلاش کنیم .

موسسه ماهان در خصوص این نکات راهکاری برای داوطلبین فراهم ساخته  که با مطالعه  و برنامه ریزی  دقیق که توسط  مشاورین معتبر ارائه گردیده است این  پکیج شامل  کلاس آنلاین ، آزمون ، کتاب ، نکته و تست  می باشد که کلاس آنلاین قابل مشاهده به دفعات و ذخیره می باشد.

همچنین موسسه ماهان جهت ارائه پکیج قبولی در آزمون سراسری ویژه دکتری پنجمین پخش زنده تلویزیون اینترنتی  با موضوع نکات کلیدی طلایی روز سه شنبه 27 آبان ماه ساعت 8 شب برگزار نمود .

 

10 نکته طلایی دکتری از زبان اساتید ورتبه های برتر این برنامه :

 در ابتدا آقای فروتن ، رتبه 1 مدیریت بازرگانی : به محوریت آزمون و الویت بندی منابع  برای مطالعه اشاره نمودند.

 آقای اسد زاده ، رتبه 1 مدیریت دولتی : بر تمرکز افراد بر روی دروسی که اهمیت به سزایی  دارد  اشاره کردند . 

 در ادامه آقای ساسان پور ضیاء ، رتبه 3 مدیریت بازرگانی : نگاه به زمان بندی ساعات مطالعه  و تخمین رتبه و اهمیت  مصاحبه پرداختند.

خانم مائده جابری راد ، رتبه 3 پژوهش هنر :  به نحوه مطالعه منابع و با توجه به  گستردگی مطالب اشاره کردند.

 همچنین  خانم طوبی حقیقت ، رتبه 4 حسابداری : نگاهی به چگونگی داشتن انگیزه در مسیر پر رقابت کنکور پرداختند.

mp4
<div id="video-display-embed-code_1073612" ><script type="text/JavaScript" src="https://asriran.com/fa/news/play/embed/757803/1073612?width=640&height=360"></script></div>

و در آخر آقای عباس رضوانی ، رتبه 23 ادبیات : به  اهمیت کلاس نسبت به کتاب اشاره نمودند .

و همچنین  با حضور اساتید برجسته ماهان :جناب استاد رحیمی : مدرس بیش از 20 سال دروس زبان دکتری که به اهمیت زبان درکنکور دکتری

جناب استاد مروج : مدرس بیش از 200 دوره    GMATو بازاریابی ، به  اهمیت دروس استعداد تحصیلی و نحوه برنامه ریزی  و استراتژیک ها پرداختند

 استاد بیگی :  مدرس بیش از 10 سال دروس مدیریت ، نگاهی به  اهمیت مدت زمان ، برای مطالعه هر درس پرداختند

در آخر جناب استاد صفاری :  مدرس بیش از 17 سال دروس اقتصاد به  اهمیت آزمون PHD برای افراد اشاره نمودند .

این برنامه با حضور مجریان توانمند  هم چون دکتر بهنود صدر ، مدرس دانشگاه مدرسه عالی کسب وکار ماهان و دکتر وحید خدری کیا ، مدرس دانشگاه مدرسه عالی کسب وکار ماهان و با همکاری سرکار خانم مبینا نصیری ، مجری برجسته صدا و سیما  اجرا شد.

فیلم کامل این رویداد مهم در سایت ماهان بارگزاری شده است و قابل مشاهده می باشد .

داوطلبین گرامی برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره فردی و تخصصی با اساتید و رتبه های برتر با شماره 8506-021 تماس حاصل فرمایید.

                                * اگر رویای قبولی درآزمون های دکتری را دارید کافی است ماهانی شوید*    

برچسب‌ها:

نظر شما