شناسهٔ خبر: 44152342 - سرویس اجتماعی
نسخه قابل چاپ منبع: حوزه | لینک خبر

با شعرخوانی شاعران آیینی انجام شد؛

ساخت ۶ نماهنگ در مدح حضرت معصومه(س)

حوزه/ معاون فرهنگی هنری حوزه هنری استان قم از ضبط و آماده‌سازی نماهنگ‌های شعرخوانی در مدح و ستایش حضرت فاطمه معصومه سلام الله علیها در قم خبر داد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری حوزه، محمد غفاری در تشریح جزئیات نماهنگ‌های ساخته شده در مدح حضرت معصومه سلام‌الله علیها اظهار کرد: این نماهنگ‌ها در صحن امام هادی علیه السلام (صحن عتیق) حرم مطهر ساخته شده و به شعرخوانی سید محمد بابامیری، سید محمدرضا شرافت، سمانه خلف‌زاده، مجتبی خرسندی و شهره انجم شعاع اختصاص دارد.

وی بیان کرد: این مجموعه با نام «بیت النور» منتشر می‌شود و در ادامه همکاری‌های حوزه هنری قم و سازمان فرهنگی ورزشی هنری شهرداری قم به مناسبت روز قم تولید شده است.

معاون فرهنگی هنری حوزه هنری استان قم با اشاره به سابقه این برنامه گفت: سال گذشته نیز هم‌زمان با روز قم شب شعری با عنوان «بیت النور» با حضور شاعران آئینی و مخاطبان برگزار شد اما امسال به دلیل شیوع بیماری کرونا برگزاری چنین شب شعری امکان‌پذیر نبود و به همین دلیل در قالبی جدید و به صورت تولید نماهنگ شعرخوانی شاعران شهر قم تهیه و تولید شد.

وی افزود: این نماهنگ‌ها در آستانه وفات حضرت معصومه سلام الله علیها و از شامگاه چهارشنبه ۵ آذر ماه به مرور در رسانه ملی و همچنین شبکه‌های اجتماعی و فضای مجازی، به ویژه در صفحه‌های ادبیات قم به نشانی adabiatqom@ منتشر خواهد شد.

نظر شما