شناسهٔ خبر: 44112189 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: جوان | لینک خبر

مصوبات جدید ستاد استانی مقابله با کرونا در آذربایجان شرقی

آخرین وضعیت اکسیژن استان

بیست و نهمین جلسه ستاد استانی مدیریت و مقابله با کرونا به ریاست استاندار آذربایجان شرقی برگزار شد.

صاحب‌خبر -

محمدرضا پورمحمدی استاندار آذربایجان شرقی در این جلسه اظهار داشت: رعایت شیوه‌نامه‌ها و محدودیت‌های ابلاغی از ستاد ملی کرونا باید به دقت در استان اجرا شده و در صورت بی‌توجهی مردم و اضناف به تذکرات گروه‌های نظارتی، با افراد خاطی برخورد شود.
 
وی گفت: اتاق اصناف، اتحادیه‌ها و سازمان صمت باید بیشتر از گذشته و با رویکرد اقناعی، بر روند تعطیلی گروه‌های شغلی از شنبه هفته آتی نظارت کنند. 

حبیب امین‌زاده، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت استان آذربایجان شرقی در این جلسه از اقدامات انجام‌شده برای تامین اکسیژن مورد نیاز بیماران کرونا خبر داد و گفت: تا روز جمعه، مقدار قابل توجهی اکسیژن به استان وارد می‌شود و امیدواریم هیچ مشکلی در این زمینه نداشته باشیم.
 
تطعیلی ناوگان حمل و نقل عمومی از ساعت 19 عصر از روز شنبه در تبریز ، تعطیلی تمام پارک‌ها و بوستان‌های تبریز و سایر شهرهای دارای وضعیت قرمز، افزایش نظارت بر اجرای محدودیت‌های جدید کرونایی در استان و ممنوعیت برگزاری هرگونه نمایشگاه عمومی و اختصاصی از مصوبات ستاد استانی مقابله با کرونا در این جلسه بود.
 
فرماندار، شهردار و دادستان تبریز هم در این جلسه به بیان دیدگاه‌های خود در ارتباط با مدیریت و مقابله با بیماری کرونا پرداختند.

برچسب‌ها:

نظر شما