شناسهٔ خبر: 44091998 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: فردا | لینک خبر

بازداشت یک مرد مظنون به آدم‌خواری در آلمان

مسئولان قضایی آلمان اعلام کردند که یک مرد ۴۱ ساله را به ظن قتل و آدم‌خواری بازداشت کرده‌اند.

صاحب‌خبر -

خبرگزاری ایسنا: بازداشت این مرد به دنبال کشف استخوان‌های بدن یک انسان در پارکی در برلین، پایتخت آلمان صورت گرفت.

دادستانی آلمان اعلام کرده که این مرد "مظنون به قتل با شرایط ناگوار" است و مظنون که در منزلش اثر خون مشاهده شده، اکنون در بازداشت موقت به سر می‌برد.

روزنامه "بیلد" گزارش داده که یک دستگاه اره استخوان‌بُری و حجم زیادی سود سوزآور نیز در انبار خانه وی کشف شده است. بنا به همین گزارش او در توجیه نگهداری سود سوزآور گفته که از آن برای تهیه صابون استفاده می‌کرده است.

رسانه‌های داخلی آلمان گزارش داده‌اند که این مظنون، معلم ریاضی و فیزیک در یکی از مدارس شمال شرق برلین است. از سوی دیگر قربانی او یک کارگر ۴۴ ساله بخش ساخت و ساز است که به گفته پلیس از اوایل ماه سپتامبر (اواسط شهریور) ناپدید شده بود.

تعدادی از رهگذران روز هشتم نوامبر (۱۸ آبان) در یکی از پارک‌های شمال شرق برلین استخوان‌هایی را پیدا کرده بودند که بعدا مشخص شد متعلق به انسان است. بنا به گزارش‌ها، گوشت بدن قربانی از این استخوان‌ها جدا شده بود.

کارآگاهان با توجه به شواهد به دست آمده بر این باور هستند که مقتول، قربانی آدم‌خواری شده است. پلیس با بررسی مکالمات تلفنیِ مقتول توانست یک راننده تاکسی که او را به منزل مرد مظنون به آدم‌خواری برده بود، شناسایی کند. کارآگاهان همچنین با بررسی داده‌های یک سایت اینترنتی دریافتند که مقتول و فرد مظنون با یکدیگر قرار ملاقات گذاشته بودند.

بنابر اعلام رسانه‌های آلمانی، مقتول از این پایگاه اینترنتی برای ملاقات با مردان و زنان مختلف استفاده کرده بود.

به گزارش یورونیوز، دادستان این پرونده قتل گفته است که مقتول، اطلاعاتی درباره آدم خواری را روی این سایت اینترنتی جستجو کرده بود. با این حال به گفته وی هیچگونه شواهدی در دست نیست که نشان دهد مقتول با رضایت خودش، خوراک قاتل شده باشد.

نظر شما