شناسهٔ خبر: 44091939 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: میزان | لینک خبر

امام جمعه قزوین: انتخابات آمریکا نقاشی سیاه و خطرناکی را از این کشور آشکار کرد

نماینده ولی فقیه در استان قزوین با اشاره به انحطاط اخلاقی و معنوی در آمریکا گفت: در اتفاقات اخیر آمریکا بخشی از آبروریزی را ترامپ و بخشی دیگر را بایدن به تماشا گذاشتند و هر دو کامل کردند. این دو نقاشی سیاه و خطرناکی را کاملا آشکار کردند. جرم کیف قاپی از جرایمی است که شاکیان بسیاری دارد. در این بخش کارشناسان وکیل‌آنلاین نحوه نوشتن شکواییه کیف قاپی را توضیح داده‌اند.

صاحب‌خبر -
آیت‌الله عبدالکریم عابدینی در گفت‌وگو با میزان، با اشاره به انحطاط اخلاقی و معنوی در آمریکا گفت: انتخابات در آمریکا مخصوصا در دوره اخیر تمام افکار پنهانی، آلوده و غیر انسانی این جامعه مدعی دموکراسی را به جهانیان نشان داد.
 
نماینده ولی فقیه در استان قزوین گفت: در اتفاقات اخیر آمریکا بخشی از آبروریزی را ترامپ و بخشی دیگر را بایدن به تماشا گذاشتند و هر دو کامل کردند. این دو نقاشی سیاه و خطرناکی را کاملا آشکار کردند. در نتیجه حذف و فروپاشی را برای این کشور به همراه خواهد داشت. 
 
عابدینی بیان کرد: در افول آمریکا نیازی به لشکر کشی نیست بلکه خودشان پای کار هستند چرا که ظلم جهانی و آه مظلومان در یمن، فلسطین، سوریه، عراق، ایران، افغانستان و هر جای عالم که بلند است آتشی می‌شود و نظام سلطه و استکبار مخصوصا رژیم آمریکا را خواهد سوزاند و به خاکستر تبدیل خواهد کرد.
انتهای پیام/

نظر شما