شناسهٔ خبر: 44091901 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: افکارنیوز | لینک خبر

چالش جدی و شیرین یحیی گل محمدی در هفته سوم لیگ برتر در پرسپولیس

یحیی گل محمدی با دغدغه شیرینی مواجه شده است.

صاحب‌خبر -

 یحیی گل محمدی با دغدغه شیرینی در پرسپولیس مواجه شده است. اینکه در بازی مقابل نفت مسجد سلیمان از زوج مهدی شیری- بشاررسن استفاده کند یا با عقب بردن سیامک نعمتی ازبشاررسن کناراو بهره ببرد؟ 

 تیم یحیی گل محمدی درحال حاضردربرخی پُست ها با کمبود بازیکن روبروست. به طورمثال پرسپولیس درمرکز خط دفاع فقط سید جلال حسینی و محمد حسین کنعانی زادگان را دارد یا اینکه درخط حمله فاقد یک مهاجم ششدانگ و گلزن است.اما از اتفاقات مثبت درهمین تیم پرسپولیس در اختیار داشتن چندین مهره هم تراز در برخی دیگر از پست های این تیم است که تأثیرات مثبتی در کسب نتایج مطلوب برای این تیم دارد.

بیشتر بخوانید:

یحیی گل محمدی استعفا می دهد

برای نمونه می توان به سمت راست خط دفاعی پرسپولیس اشاره کرد که دربازی با صنعت نفت آبادان اشاره کرد که دو ملی پوش دراین جناح بازی کردند. مهدی شیری که به تازگی به تیم ملی دعوت شده بازهم در دفاع راست قرار گرفت و در غیاب بشار رسن خسته و فرسوده (که روی نیمکت نشسته بود) سیامک نعمتی یک خط جلوتر رفته و به عنوان هافبک راست بازی کرد.

ازقضا هر دو به ویژه سیامک نعمتی نمایش خیرهکننده‌ای ارائه داده و بارها سمت چپ خط دفاعی صنعت نفت آبادان را آزار دادند. سیامک نعمتی ستاره این دیداربود که تک گل با ارزش و سه امتیازی پرسپولیس را نیز ازروی نقطه پنالتی به ثمررساند. این درحالی بود که یحیی گل محمدی یکی ازبهترین هافبک های آسیا را نیزروی نیمکت خود داشت. بشاررسن که ستاره خط میانی پرسپولیس محسوب می شود که همین الان هم مشتریان پولداری ازلیگ ستارگان قطردارد.

هافبک عراقی یک مهره با ارزش برای یحیی گل محمدی است که سرمربی پرسپولیس اصرارزیادی برای حفظ او داشت. تنها دلیلی که بشار رسن در دیدار اخیر پرسپولیس برابر صنعت نفت آبادان به میدان نرفت به خستگی مفرط او برمیگشت که ناشی از دو بازی متوالی در ترکیب تیم ملی عراق بود. یحیی گل محمدی نخواست که با بازی دادن به بشار رسن ریسک کند و هافبک تکنیکی خود را به دلیل مصدومیت از دست بدهد.

حالا در آستانه دیدار هفته سوم پرسپولیس برابر دیگر تیم خوزستانی نفت مسجد سلیمان، یحیی گل محمدی با دغدغه شیرینی مواجه شده است. اینکه در این مسابقه اززوج مهدی شیری- بشاررسن استفاده کند یا با عقب بردن سیامک نعمتی ازبشاررسن کناراو بهره ببرد؟ فراموش نباید کرد درلیگ قهرمانان آسیا بیشترین حملات پرسپولیس روی همکاری و هماهنگی زوج سیامک نعمتی - بشاررسن روی دروازه حریفان تدارک دیده شد.

این دو بازیکن با هوش بهترین های لیگ قهرمانان آسیا بودند که حالا هم دراوج آمادگی به سرمیبرند. ازسوی دیگر مهدی شیری ملی پوش هم دوباره به اوج برگشته و برابر صنعت نفت آبادان نمایش خوب و مطلوبی ارائه داد.

 

نظر شما