شناسهٔ خبر: 44079990 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: برترین‌ها | لینک خبر

فنونی‌زاده: از رفتار یحیی تعجب کردم

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از رفتار گل‌محمدی واقعاً تعجب کردم، از یحیی چنین رفتاری بعید بود؛ او باید کنترل بیشتری روی خودش داشته باشد.

صاحب‌خبر -

خبرگزاری میزان: پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس گفت: از رفتار گل‌محمدی واقعاً تعجب کردم، از یحیی چنین رفتاری بعید بود؛ او باید کنترل بیشتری روی خودش داشته باشد.

مرتضی فنونی‌زاده در خصوص دیدار تیم‌های پرسپولیس و صنعت نفت آبادان اظهار داشت: نیمه اول بازی با توجه به شرایط جوی و عدم آشنایی صنعت نفت با این شرایط این پرسپولیس بود که تیم برتر میدان بود و صنعت نفت هیچ حرفی برای گفتن نداشت. واقعا نیمه اول بازی شاگردان گل‌محمدی ما را به یاد پرسپولیس دهه شصت انداخت.

وی ادامه داد: اما نیمه دوم همه چیز تغییر کرد و این تیم صنعت نفت آبادان بود که فوتبال بهتری را بازی کرد. واقعاً بیکارترین بازیکن زمین در نیمه دوم گلر صنعت نفت آبادان بود، در ۱۰ دقیقه آخر هم واقعاً این تیم خطرناک ظاهر شد و اگر شرایط جوی اینگونه نبود شاید به گل تساوی هم می‌رسید.

پیشکسوت تیم فوتبال پرسپولیس تصریح کرد: ما باید به این بازی‌ها به عنوان بازی تدارکاتی نگاه کنیم، چون کمتر از یک ماه دیگر باید در فینال آسیا بازی کنیم که امیدوارم با نماینده کشور‌های چین و خاور دور بازی کنیم، چون آن‌ها از ما هراس دارند و می‌توانیم از ترس آن‌ها مقابل تیم‌های ایرانی استفاده کنیم و قهرمان آسیا شویم.

فنونی‌زاده درباره اخراج گل‌محمدی هم افزود: واقعاً تعجب کردم؛ از یحیی چنین رفتاری بعید بود. او باید کنترل بیشتری روی خودش داشته باشد، اما به هر حال شاید علتش بازی نه چندان خوبی بود که در نیمه دوم انجام دادیم و باعث فشار بر روی کادرفنی شد.

وی در پایان بیان کرد: همچنان معتقدم در تهران باید با دو مهاجم بازی کنیم و به راحتی تیم‌ها را شکست دهیم. اینکه با دو هافبک دفاعی وارد زمین می‌شویم ناخودآگاه به دفاع فرو می‌رویم مانند نیمه دوم که اگر کمی صنعت نفت فشار را بیشتر می‌کرد چه بسا که گل مساوی را می‌خوردیم.

نظر شما