شناسهٔ خبر: 44069648 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: خبر ورزشی | لینک خبر

واران فروشی نیست، ایسکو در کنار ماست

زین‌الدین زیدان: حق رئال مادرید برد بود

سرمربی رئال مادرید گفت: من برای کارم همانقدر انگیزه دارد که قبلاً داشتم و همیشه هم همین اندازه انگیزه خواهم داشت.

صاحب‌خبر -

خبرورزشی/ لالیگا اسپانیا؛ زین‌الدین زیدان پس از تساوی تیمش در خانه ویارئال در پاسخ به سوال خبرنگاران گفت: «برای بازیکنانم ناراحتم، چون واقعاً تلاش کردند. با توجه به عملکردی که داشتیم حق ما از این بازی به مراتب بیشتر از یک امتیاز بود.»

زیدان درباره شایعات جدایی ایسکو از رئال گفت: «خیر به هیچ عنوان. ما درباره چیزهایی که در داخل تیم‌مان رخ می‌دهد صحبت نمی‌کنیم. در مورد ایسکو اما باید بگویم که او بازیکن رئال مادرید است، اینجا می‌ماند، در کنار ماست و دیگر حرفی نمی‌ماند.»

سرمربی کهکشانی‌ها درباره آینده واران در این تیم گفت: «واران عضوی از این باشگاه است و ما هم خوش‌شانس هستیم که توانستیم او را به مادرید بیاوریم. او فروشی نیست.»

سرمربی فرانسوی رئالی‌ها درباره انتقاداتی که اخیراً از او شده، بیان کرد: «من برای کارم همانقدر انگیزه دارد که قبلاً داشتم و همیشه هم همین اندازه انگیزه خواهم داشت. شما نگران نباشید. شما به کاری که تا الان انجام می‌دادید ادامه دهید و من هم به کار خودم ادامه می‌دهم.»

زیدان درباره آخرین وضعیت ادن آزار خاطر نشان کرد: «او مدتی است که بازی نکرده و باید کم‌کم دقایق حضورش در زمین بازی را افزایش دهد. خوشبختانه او هم در کنار ماست و حالش خوب است.»

نظر شما