شناسهٔ خبر: 43922383 - سرویس فرهنگی
نسخه قابل چاپ منبع: سوره هنر | لینک خبر

یکشنبه بیست و پنجم آبان‌ماه؛

شب شعر طنز «در حلقه رندان» در فضای مجازی پخش می‌شود

شاعران طنزپرداز کشور، یکشنبه ۲۵ آبان‌ماه، در یکصد و‌ شصت و چهارمین محفل «در حلقه رندان» به شعرخوانی می‌پردازند، این شب شعر طنز به‌صورت زنده از طریق سایت آپارات، اینستاگرام سپهر سوره هنر و اپلیکیشن حوزه هنری نمایش داده می‌شود.

صاحب‌خبر -

به گزارش پایگاه خبری حوزه هنری، «در حلقه رندان»، محفل طنزی است که آخرین یکشنبه‌ هر ماه در حوزه هنری برگزار شده و شاعران طنزپرداز کشور، آخرین سروده‌های خود را در این محفل می‌خوانند، اما چند ماهی است که به خاطر شیوع کرونا، این محفل ادبی که با حضور تماشاگران برگزار می‌شد، به روال همیشگی برگزار نمی‌شود و جای خود را به برنامه‌های شعرخوانی در فضای مجازی داده است.

در یکصد و شصت و چهارمین محفل «در حلقه رندان» که بیست و پنجم آبان، آخرین یکشنبه دومین ماه پاییز پخش می‌شود، ناصر فیض، امید مهدی‌نژاد، مصطفی مشایخی، سید اکبر میرجعفری، فرامرز ریحان‌صفت، اسماعیل امینی، صابر قدیمی، محمدحسن صادقی، سیامک روشن، اکبر کتابدار، روح‌الله احمدی، حمید اسماعیلی و علیرضا یعقوبی به شعرخوانی و اجرای برنامه پرداخته و مهدی فرج‌اللهی به اجرای موسیقی طنز می‌پردازند.

«در حلقه رندان» که به همت مؤسسه فرهنگی هنری سپهر سوره هنر و دفتر طنز حوزه هنری تولید می‌شود، از ساعت ۱۸ در www.aparat.com/soorehonar/live، اینستاگرام سپهر سوره هنر و اپلیکیشن حوزه هنری نمایش داده می‌شود.

انتهای پیام/

نظر شما