شناسهٔ خبر: 43806163 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: فدراسیون اسکی | لینک خبر

بازدید سرپرست فدراسیون اسکی از مجموعه ورزشی تفریحی توچال

صاحب‌خبر - سرپرست فدراسیون اسکی از مجموعه ورزشی تفریحی توچال بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی فدراسیون اسکی، کوروش صبوریان سرپرست فدراسیون اسکی با حضور در مجموعه تفریحی ورزشی توچال ضمن دیدار با روح‌الله امداد مدیر عامل این مجوعه در مورد آخرین شرایط و هماهنگی‌ها برای فصل اسکی پیش روی دیدار و گفت‌گو کردند.

در این دیدار مدیرعامل مجموعه‌ توچال با اشاره به تدابیر اندیشیده شده برای بازگشایی پیست اسکی این مجموعه برای فصل پیش رو اظهار کرد: تمام تلاش خود را به کار بسته‌ایم تا با بهترین شرایط و در نظر گرفتن دستورالعمل‌های بهداشتی بتوانیم پیست اسکی توچال را مورد بهره‌برداری قرار دهیم.

وی افزود: در ایستگاه‌های تله‌کابین توچال موارد مختلفی از قبیل در نظر گرفتن فاصله اجتماعی و معاینه پزشکی در پیش از ورود به محل فروش بلیت در نظر گرفته شده است. برای سوار شدن در تله‌کابین نیز موارد بهداشتی را در نظر گرفته‌ایم و البته منتظر ابلاغ پروتکل‌های ستاد مقابله با کرونا در ورزش هستیم.

کوروش صبوریان سرپرست فدراسیون با تقدیر از تلاش‌های مجموعه توچال برای ورزش اسکی، اظهار کرد: مجموعه توچال یکی از پایگاه‌های اصلی اسکی کشور است که هر ساله شمار زیادی از اسکی‌بازان از جمله ملی‌پوشان اسکی ایران از پیست اسکی توچال استفاده می‌کنند.

وی با اشاره به جلسات برگزار شده با ستاد مقابله با کرونا در ورزش، افزود: پروتکل‌های بهداشتی ستاد مقابله با کرونا در ورزش برای بازگشایی پیست‌های اسکی و آغاز فصل اسکی در دست تدوین است و در روزهای آتی پس از نهایی شدن روند اجرایی آن دنبال می‌شود.

سرپرست فدراسیون اسکی همچنین به اتفاق مدیرعامل مجموعه توچال از بخش‌های مختلف تله‌کابین مجموعه توچال و پیست‌ اسکی این مجموعه بازید به عمل آورد.

انتهای پیام

نظر شما