شناسهٔ خبر: 43780890 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: فدراسیون ورزش‌ سه‌گانه | لینک خبر

: : با شركت ۷ تيم در بخش آقايان و ۳ تيم در بخش بانوان

:: مرحله نخست ليگ دواتلون فصل ۱۳۹۹-۱۴۰۰ در تبريز برگزار شد

صاحب‌خبر -

به گزارش روابط عمومي فدراسيون تراي اتلون؛ مرحله نخست ليگ سراسري دواتلون فصل ۱۳۹۹-۱۴۰۰ همزمان با مسابقات دواتلون قهرماني كشور نخبگان در روز سه شنبه ۹۹/۰۸/۱۳ در تبريز برگزار شد.

در اين مرحله از مسابقات ۲۳ ورزشكار در قالب ۷ تيم سلكتور، دوبيس، هيئت ايلام، هيئت اصفهان، رعد پافند، هيئت قم و ماشين پارت در بخش آقايان و ۱۰ ورزشكار از ۳ تيم سلكتور، سپاهان و هيئت قم در بخش بانوان حضور داشتند كه در پايان و در هر دو بخش آقايان و بانوان تيم سلكتور پيشتاز رقابت ها شد.

در ليگ آقايان، تيم سلكتور با زمان ۲:۲۱:۳۰ د جايگاه نخست اين مرحله ايستاد و تيم هاي دوبيس با زمان ۲:۲۲:۴۶ و هيئت ايلام با زمان ۲:۲۲:۴۷ به ترتيب دوم و سوم شدند.

در ليگ بانوان نيز، تيم سلكتور بود كه با زمان ۲:۵۴:۴۹ پيشتاز شد و تيم هاي سپاهان و هيئت قم نيز به ترتيب با ثبت زمان ۲:۵۸:۲۹ و ۳:۲۹:۵۰ در رده دوم و سوم قرار گرفتند.

لازم به ذكر است كه با توجه به تغيير زمان برگزاري مرحله اول ليگ دواتلون، پس از اعلام ستاد مقابله با كرونا در خصوص لغو مسابقات ورزشي از ۱۴ آبان ماه و بر اساس مصوبه كميته فني فدراسيون، امتيازات اين مرحله از ليگ به صورت ۲ از ۴ محاسبه گرديده است.

نظر شما