شناسهٔ خبر: 43754871 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: فارس | لینک خبر

احداث استخر ذخیره آب کشاورزی در روستای کردمیر ساری

مسؤول قرارگاه پیشرفت و آبادانی ناحیه مقاومت بسیج ساری گفت: کلنگ احداث استخر ذخیره آب کشاورزی به‌عنوان فاز دوم پروژه آب‌رسانی کشاورزی به باغات و زمین‌های کشاورزی روستای کردمیر با حضور اهالی این روستا با نام شهید جهادگر مدافع حرم محمد بلباسی به جهت خدمات شایسته این شهید بزرگوار در این روستا زده شد.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری فارس از شهرستان ساری، عادل الندانی مسؤول قرارگاه پیشرفت و آبادانی ناحیه مقاومت بسیج ساری از بازدید فرمانده بسیج ناحیه شهرستان ساری از پروژه‌های در دست اجرای این قرارگاه در دهستان پشتکوه خبر داد و اظهار کرد: در این بازدید که معاونت بازرسی سپاه شهرستان، فرمانده سپاه بخش چهاردانگه، ‌فرمانده حوزه بسیج عشایری پشتکوه و معاونت زیرساخت و عمران ستاد قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه کربلا که فرماندهی سپاه شهرستان ساری را همراهی می‌کردند از روستاهای ایول، کردمیر، ولویه سفلی، تلمادره و قلعه‌سر بازدید کردند.

وی افزود: همچنین کلنگ احداث استخر ذخیره آب کشاورزی به‌عنوان فاز دوم پروژه آب‌رسانی کشاورزی به باغات و زمین‌های کشاورزی روستای کردمیر با حضور اهالی این روستا با نام شهید جهادگر مدافع حرم محمد بلباسی به جهت خدمات شایسته و شبانه‌روزی این شهید بزرگوار در این روستا زده شد.

الندانی تصریح کرد: پروژه‌های خط انتقال آب کشاورزی به طول ٧ هزار و ۲۰۰ متر در روستاهای ایول، ‌اراء، ‌ولویه سفلی، قلعه‌سر و اروست، ‌ساخت خانه‌های عالم در کردمیر و قلعه‌سر، برق‌رسانی کشاورزی تلمادره، اجرای فاز دوم آبرسانی کشاورزی کردمیر با مشارکت این قرارگاه، ‌مردم و جهاد کشاورزی در دست اجرا و برخی نیز به اتمام رسیده است.

مسؤول قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه ساری خاطرنشان کرد: فرمانده سپاه شهرستان ساری همچنین از مدرسه شهید علوی قلعه سر نیز بازدید به‌عمل آورد و از نزدیک شاهد اقدامات گروه‌های جهادی و این قرارگاه در حوزه رنگ‌آمیزی و تجهیز این مدرسه قرار گرفت.

وی ضمن قدردانی از مردم شریف روستاهای دهستان پشتکوه به جهت همراهی و همگامی با مجموعه سپاه در جهت اجرای پروژه‌های زیرساختی و سایر خدمات رسانی به روستاها بیان کرد: پروژه‌های مصوب شورای تامین استان نیز که باید توسط دستگاه‌های اجرایی استان و شهرستان در روستاهای دهستان پشتکوه انجام پذیرد نیز به سمع و نظر فرماندهی سپاه شهرستان رسید.

الندانی با اشاره به شعار خدمت برای مردم، با مردم و از مردم گفت: مجموعه سپاه چه در دهستان پشتکوه چه سایر دهستان‌های بخش چهاردانگه با کار جهادی و تمام توان خدمت‌رسانی حداکثری را بخش عمده‌ای از شرح وظایف نه فقط این مجموعه بلکه همه دستگاه‌های اجرایی و نهادهای حمایتی و خدمات‌رسان می‌داند.

مسؤول قرارگاه پیشرفت و آبادانی سپاه ساری تاکید کرد:  تلاش در جهت آبادانی روستاهای محروم می‌تواند نقشه راهی برای پیشرفت نه فقط یک روستا بلکه تمام مناطق محروم باشد و ما خالصانه و با همه ظرفیت‌های موجود برای رسیدن به این هدف بزرگ گام بر خواهیم داشت.


انتهای پیام/۸۶۰۴۸/غ

نظر شما