شناسهٔ خبر: 43671068 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: فارس | لینک خبر

برگزاری کارگاه یکروزه توانمندسازی شبکه روشنگران در زنجان

مدیر روشنگری و عملیات روانی سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان از برگزاری کارگاه یکروزه توانمندسازی شبکه روشنگران با حضور اساتید کشوری و استانی در زنجان خبر داد.

صاحب‌خبر -

مصطفی دودانگه در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در زنجان اظهار کرد: کارگاه  یک روزه توانمندسازی شبکه روشنگران برای مروجان و مبلغان فرهنگی شبکه روشنگری استان زنجان برگزار می‌شود.

وی با بیان اینکه این دوره یک روزه به همت معاونت فرهنگی هنری سپاه انصارالمهدی (عج) استان زنجان و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی برگزار می‌شود، افزود: امید آفرینی، گام دوم انقلاب، تبیین شبکه روشنگری و مسائل فرهنگی جامعه، مهدویت،  فرهنگ و اقتصاد و تبیین مکتب سردار سلیمانی از موضوعات این کارگاه است.

مدیر روشنگری و عملیات روانی سپاه انصارالمهدی(عج) استان زنجان با اشاره به اینکه یکی از موضوعات مورد نظر این کارگاه تبیین شخصیت والای سپهبد شهید قاسم سلیمانی است، تصریح کرد: بنابراین در مورد تبیین و روشنگری مکتب این شهید والامقام باید در بخش گفتمان‌سازی فرآیند عمیق فرهنگی را تعریف کنیم و شخصیت والای حاج قاسم را بشناسیم.

دودانگه ادامه داد: بهترین تفکری که در مسیر گام دوم انقلاب می‌تواند برای جوانان میهن اسلامی الگو باشد، تفکری برگرفته از مکتب شهید سلیمانی است که می‌توان نمونه‌های مجسم آن را سیدالشهدای مقاومت در میدان‌های مختلف اعم از معنویت، ولایت مداری، سیاست، جهاد، عبودیت، مردم داری، اخلاص، شجاعت، دستگیری از محرومان و ترویج فرهنگ ایثار و شهادت به تصویر کشید.

وی با اشاره به اهداف برگزاری این کارگاه بیان کرد: افزایش توانمندی شبکه روشنگران اعم از مبلغان و مروجان در روش‌های تبلیغی و روشنگری با استفاده از ظرفیت فضای مجازی و با بهره‌گیری از روش چهره به چهره از اهداف این کارگاه است.

مدیر روشنگری و عملیات روانی سپاه استان زنجان با بیان اینکه کارگاه شبکه روشنگران ۱۱ آبان ماه در زنجان برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: حجت‌الاسلام حسینی،  مسؤول شبکه روشنگری سازمان بسیج، سردار احمد کریم‌پور همرزم و مشاور عالی سپهبد شهید حاج قاسم سلیمانی و دو تن از اساتید استانی از مدرسان این کارگاه یکروزه است.

دودانگه در پایان یادآور شد: امید است فعالان و روشنگران فرهنگی در تبیین ارزش‌های دینی و ترسیم مسیر تعالی جامعه برخاسته از تعالیم انبیا و اولیای الهی و امام (ره) و رهبر عزیزمان امام خامنه‌ای (مدظله العالی) با حضور و میدان داری در نبرد فرهنگی و این جهاد بزرگ برای تولید گفتمان غالب در مواجهه با دشمنان  با انگیزه ورود کرده و موفق عمل کنند.

انتهای پیام/۷۳٠٠۹ /ق

نظر شما