شناسهٔ خبر: 43649718 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: فارس | لینک خبر

تمدید محدودیت‌های کرونایی در استان قزوین / احتمال تبدیل محدودیت‌ها به ممنوعیت‌ها

جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در استان قزوین گفت: بر اساس مجوزهای اخذ شده از وزارت کشور و وزارت بهداشت و درمان، محدودیت‌ها برای هفته پنجم در قزوین تمدید می‌شود، محدودیت‌های اعمالی همانند محدودیت‌های قبلی است.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری فارس از قزوین، منوچهر حبیبی، جانشین ستاد پیشگیری و مقابله با کرونا در استان قزوین، با اشاره به تمدید محدودیت‌های کرونایی برای هفته پنجم در استان قزوین اظهار داشت: بر اساس مجوزهای اخذ شده از وزارت کشور و وزارت بهداشت و درمان، محدودیت‌ها تمدید می‌شود، محدودیت‌های اعمالی نیز همان محدودیت‌های قبلی است.

وی افزود: کلاس‌های درس مدارس و دانشگاه‌ها، همچنان بصورت غیر حضوری و مجازی برگزار می‌شود و همچنین دستگاه‌های اجرایی با ۵۰ درصد کارکنان خدمات ارائه می‌دهند.

وی ادامه داد: دورکاری ۵۰ درصد کارکنان، سبب کاهش حضور این افراد در محل کار و به دنبال آن کاهش خطر ابتلا به کرونا می‌شود، اما نباید خللی در رسیدگی و پاسخ به امور ارباب رجوع ایجاد گردد.

حبیبی با بیان این که در صورتی که مردم در جهت رعایت پروتکل های بهداشتی، همکاری نکنند محدودیت‌ها برای هفته‌های بعدی نیز تمدید خواهد شد، گفت: بعد از گذشت چند هفته نتیجه محدودیت‌ها ارزیابی می‌شود و در صورت قابل قبول نبودن نتایج، با اتخاذ تصمیمات سخت‌تر، محدودیت به ممنوعیت تبدیل خواهد شد.

انتهای پیام/خ

نظر شما