شناسهٔ خبر: 43648594 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایسنا | لینک خبر

حضور یکصد بانوی جهادگر بسیجی در بیمارستان های قم

فرمانده حوزه مقاومت بسیج فاطمه الزهرا(س) بسیج طلاب استان قم از حضور یکصد بانوی جهادگر بسیجی در بیمارستان های قم به منظور کمک به کادر درمان و خدمت رسانی به بیماران کرونایی خبر داد.

صاحب‌خبر -

ایران روح پرور در جمع خبرنگاران با اشاره به مطلب فوق اظهار داشت: این بانوان جهادگر که بخش عمده آن ها عضو بسیج طلاب هستند، در سه بیمارستان شهید بهشتی، کامکار و فرقانی به صورت شیفتی مشغول به خدمت رسانی هستند و تحت اشراف کمیته اعزام به بیمارستان های ستاد حوزوی بحران فعال می باشند.

وی با تأکید بر لزوم همگرایی و همدلی مضاعف به منظور شکست این ویروس منحوس گفت: بانوان طلبه بسیجی و دیگر بانوان جهادگر از همان ابتدای شیوع ویروس کرونا چه در زمینه تولید ماسک و اقلام بهداشتی و چه فعالیت های فرهنگی و اجتماعی همچون رزمایش مؤمنانه و چه به خصوص حضور در بیمارستان ها و مراکز درمانی و نیز غسالخانه ها، عملکرد درخشانی داشته اند که تنها بخش هایی از این حضور مخلصانه و ایثارگرانه در قاب رسانه ها و فضای مجازی منعکس شده است.

وی از همه مردم و خانواده ها خواست تا با زدن ماسک و رعایت مسایل بهداشتی، کمک کنند تا فشار کاری از روی کادر درمان و سلامت و نیز جهادگران این عرصه کاسته شود تا ان‌شاءالله در آینده نزدیک بتوانیم به یک وضعیت قابل قبول از حیث مقابله با شیوع ویروس کرونا دست یابیم.

انتهای پیام

نظر شما