شناسهٔ خبر: 43646974 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: مهر | لینک خبر

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان خبر داد:

بستری ۵۸ بیمار جدید حاد تنفسی در منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته

کاشان - رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان از بستری ۵۸ بیمار جدید حاد تنفسی در منطقه کاشان طی ۲۴ ساعت گذشته خبر داد.

صاحب‌خبر -

سیدعلیرضا مروجی در گفت و گو با خبرنگار مهر، با اشاره به بستری ۵۸ بیمار جدید حاد تنفسی در منطقه کاشان در ۲۴ ساعت گذشته اظهار داشت: از این تعداد ۵۰ بیمار در بیمارستان شهید بهشتی کاشان و هشت بیمار در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری شده‌اند.

وی با بیان اینکه حداقل سن بستری شدگان در شبانه روز گذشته ۲۳ و حداکثر سن آنها ۸۹ سال بوده است، ابراز داشت: ۵۴ نفر از این بیماران اهل شهرستان کاشان و چهار نفر اهل شهرستان آران و بیدگل بوده اند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی کاشان با اشاره به اینکه ۳۵۳ بیمار حاد تنفسی در بیمارستان‌های منطقه کاشان بستری هستند، تصریح کرد: ۳۲۱ مورد از این تعداد سهم بیمارستان شهید بهشتی کاشان و ۳۲ نفر نیز در بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند.

وی از بستری ۵۴ بیمار نیز در بخش مراقبت‌های ویژه دو بیمارستان مذکور خبر داد و بیان داشت: ۴۹ نفر از این تعداد در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان بهشتی و پنج نفر نیز در بخش مراقبت‌های ویژه بیمارستان سیدالشهدای آران و بیدگل بستری هستند.

مروجی با بیان اینکه متأسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته هشت بیمار مبتلا به کرونا در منطقه کاشان فوت کرده‌اند، افزود: از این چهار نفر زن ۶۰، ۶۳، ۷۵ و ۸۷ ساله و چهار نفر مرد ۵۱، ۵۲، ۷۶ و ۸۰ ساله بوده اند.

وی با اشاره به ابتلای ۹۶ نفر به کرونا در ۲۴ ساعت گذشته در منطقه کاشان گفت: تعداد کل افراد مبتلا به این بیماری در منطقه کاشان از ابتدای شیوع تاکنون به پنج هزار و ۸۷۵ مورد افزایش یافت.

نظر شما