شناسهٔ خبر: 43642419 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: جوان | لینک خبر

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل:

اختصاص چهار هزار میلیارد ریال اعتبار مصوب سفر رئیس‌ جمهوری به استان اردبیل

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: چهار هزار میلیارد ریال اعتبار مصوب از سفر زمستان پارسال رئیس‌ جمهوری و نیز وعده رئیس سازمان برنامه و بودجه به پروژه‌های استان اردبیل اختصاص یافت.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرنگار جوان آنلاین از اردبیل، داود شایقی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: از این اعتبار یک هزار میلیارد ریال برای تکمیل راه‌آهن اردبیل - میانه اختصاص می‌یابد تا این پروژه همچنان با قوت و قدرت ادامه یافته و تا پایان دولت دوازدهم آماده بهره‌برداری شود.

وی از اختصاص ۳۵۰ میلیارد ریال اعتبار برای تداوم اجرای پروژه شهری پل قدس اردبیل خبر داد و گفت: این پروژه نیز در چند جبهه کاری و به صورت شبانه‌روزی در حال اجراست.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی استان اردبیل افزود: مابقی این اعتبارات صرف پروژه‌های بزرگراهی از جمله  اردبیل، مشگین‌شهر، کلور- درام،  جاده رضی - گرمی و گرمی - بیله‌سوار خواهد شد.

شایقی بیان کرد: بخشی از این اعتبارات به تصفیه‌خانه فاضلاب شهر نیر و نمین، پایاب سد خداآفرین و طرح آبرسانی نمین و عنبران اختصاص خواهد یافت.

وی ادامه داد: با بازدیدی که معاون رئیس‌ جمهوری  و رئیس سازمان برنامه و بودجه از موزه دفاع مقدس داشتند، قرار شد اعتبار مورد نیاز برای تکمیل این پروژه اختصاص یابد که از این تخصیص اعتبار مبلغی  نیز به این پروژه تزریق خواهد شد.

دبیر شورای برنامه‌ریزی استان اردبیل گفت: در روزهای آینده با تخصیص و جذب ۱۰۰ درصدی این اعتبارات،  تزریق و هزینه آن را به پروژه‌های عمرانی و زیربنایی استان شاهد خواهیم بود.

نظر شما