شناسهٔ خبر: 43641750 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: تابناک | لینک خبر

ادعای عجیب و غیرقابل باور عضو هیات مدیره آبی‌ها

نادری برای بازی در استقلال از جیبش پول می‌دهد؟

باید شک کرد که قرارداد نادری با استقلال چه مبلغی است که این بازیکن فقط شش میلیارد تومان آن را به بلژیکی ها خواهد پرداخت؟! محال است در فوتبال حرفه ای یک بازیکن از جیب خود برای بازی در تیمی پول خرج کند یا حتی مجانی بازی کند! ادعای عجیبی که عبدیان روی آن اصرار دارد!

صاحب‌خبر -

مدیران استقلال در جذب بازیکن سابق پرسپولیس اشتباه فاحشی مرتکب شده اند و بدون تعیین تکلیف رضایتنامه باشگاه بلژیکی، نادری را جذب کردند. این موضوع حالا باعث درخواست 200هزاردلاری تیم بلژیکی شده اما عبدیان مدعی است این پول را که حدود شش میلیارد می شود، خود نادری خواهد پرداخت!!

به گزارش تابناک ورزشی، اگر ارزش طبیعی نادری برای بازی در یک فصل لیگ ایران را پنج الی شش میلیارد در نظر بگیریم ، باید شک کرد که قرارداد نادری با استقلال چه مبلغی است که این بازیکن فقط شش میلیارد تومان آن را به بلژیکی ها خواهد پرداخت؟! محال است در فوتبال حرفه ای یک بازیکن از جیب خود برای بازی در تیمی پول خرج کند یا حتی مجانی بازی کند. ادعای عجیبی که عبدیان روی آن اصرار دارد! این هم احتمالا جزو رازهای فوتبال ایران باقی خواهد ماند تا چند سال بعد از درون اسناد باشگاه یا اعترافات مدیران و خود بازیکن فاش شود.

مهدی عبدیان در گفتگو با سایت رسمی باشگاه استقلال، درباره اخبار مربوط به جدایی مهدی‌پور از استقلال گفت: جدایی مهدی پور را قویا تکذیب می‌کنم. باشگاه استقلال با نظر محمود فکری، مهدی پور را جذب کرده و تمام بازیکنان با نظر کادرفنی جذب یا تمدید می‌شوند و طبق آخرین صحبتی که من با آقای فکری داشتم، تمایل به حفظ مهدی‌پور داشتند.

وی افزود: انتشار چنین اخباری تنها به برهم خوردن تمرکز بازیکنان منجر می‌شود. قرارداد مهدی پور با استقلال سه ساله است. ما به او نیاز داریم و به هیچ وجه خبر منتشر شده صحت ندارد.

عبدیان درباره وضعیت رضایت‌نامه محمد نادری و شایعاتی پیرامون رقم رضایت نامه این بازیکن هم گفت: باشگاه کورتریک امروز رضایت نامه نادری را صادر کرد. در توافقی که با باشگاه کورتریک داشتیم، مقرر شد محمد نادری بازیکن با ارزش تیم فوتبال استقلال خودش مبلغ ۲۰۰ هزار دلار را در ۴ قسط به این باشگاه بلژیکی پرداخت کند.

عضو هیئت مدیره استقلال اظهار داشت: ضمن تشکر از نادری بابت همدلی و البته گذشت فراوانش، متاسفانه باید بگویم که عده‌ای با نیت ضربه زدن به استقلال رقم‌های غیرواقعی منتشر و سعی کردند با شیطنت در این مورد، به خیال خودشان برای ما مشکل تراشی کنند، ولی الحمدالله این اتفاقات نتوانست خللی بر همکاری باشگاه استقلال و نادری وارد کند.

نظر شما