شناسهٔ خبر: 43638758 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: جوان | لینک خبر

پیشنهاد قابل توجه برای هفته نخست لیگ بسکتبال!

سرمربی تیم بسکتبال مس‌کرمان گفت: به نظر من بهتر بود قبل از تعطیلی لیگ بخاطر اردوی تیم ملی، هر تیم سه یا چهار بازی در هفته اول انجام می‌داد.

صاحب‌خبر -
سرویس ورزشی جوان آنلاین : محمد کسایی‌پور در گفتگو با ایسنا، درباره شرایط تیم بسکتبال مس کرمان برای شروع کارش در فصل جدید لیگ برتر توضیح داد: تقریبا یک ماه و نیم است که با بازیکنان بومی کار خود را شروع کرده‌ایم و چهار بازیکن غیر بومی هم اضافه کردیم. یک بازیکن خارجی ما نیز به تیم اضافه شده و در ادامه هم یک بازیکن خارجی دیگر خواهیم داشت تا ان‌شاءالله کار خود را در لیگ آغاز کنیم.

او درباره متمرکز برگزار شدن این فصل از رقابت‌های لیگ نیز گفت: به هر حال با توجه به بیماری کووید۱۹ شرایط برای ورزش ایران و جهان خاص است. با موضوع جدیدی روبه‌رو هستیم که با توجه به تصمیم صورت گرفته قرار است مسابقات به این روش برگزار شود که همه باید همکاری کنند. همه تیم‌ها باید در تهران جمع شده و بازی کنند که خب اجتناب ناپذیر است. البته من فکر می‌کنم که در ادامه راه هم وضعیت شهر‌ها برای میزبانی بررسی می‌شود تا در صورت نیاز بهترین شرایط برای لیگ فراهم شود.

سرمربی تیم مس کرمان در پاسخ به این سوال که آیا بهتر نبود لیگ برتر بعد از اردو و بازی‌های تیم ملی آغاز می‌شد؟ توضیح داد: به نظر من بهتر از آن این بود که لیگ را شروع می‌کردیم، اما در هفته اول تیم‌ها سه بازی انجام می‌دادند نه تنها دو بازی، سپس بازیکنان وارد اردو می‌شدند. همچنین این امکان وجود دارد که اردوی تیم ملی چند روزی کوتاه‌تر شود و یک بازی را هم در آن چند روز برگزار کنیم تا بازیکنان پس از انجام ۴ بازی وارد اردوی تیم ملی شوند.

کسایی‌پور درباره پیش بینی خود از عملکرد مس کرمان برای فصل جدید لیگ بسکتبال گفت: به هر حال لیگ مشکلی داریم و همه تیم‌ها از اول با تمام توان و ظرفیت آمده‌اند. ما هم ان‌شاءالله سعی خواهیم کرد تا با بهترین شرایط و با توان زیاد وارد مسابقات شویم. قطعا جنگنده استارت می‌زنیم.

برچسب‌ها:

نظر شما