شناسهٔ خبر: 43588251 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایلنا | لینک خبر

در سیستان و بلوچستان رخ داد؛

دستگیری عامل ربایش نوجوان 15 ساله در یک غار / اختلافات مالی انگیزه آدم‌ربایی

جانشین فرمانده انتظامی سیستان و بلوچستان گفت: با تلاش کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان ایرانشهر عامل ربایش نوجوان 15 ساله خاشی پس از 4 ماه فرار در یک غار به دام افتاد.

صاحب‌خبر -

به گزارش ایلنا، سردار احمد طاهری گفت: در تیرماه سال 99 پسری 15 ساله در یکی از محلات شهرستان خاش توسط فردی ناشناس ربوده و به مکانی نامعلوم منتقل می شود.

وی عنوان کرد: بلافاصله تیمی مجرب از کارآگاهان پلیس آگاهی مأمور رسیدگی به پرونده شده و تحقیقات تخصصی خود را برای شناسایی و دستگیری این آدم ربا و آزاد سازی این نوجوان آغاز کردند.

جانشین فرمانده انتظامی استان سیستان و بلوچستان تصریح کرد: با بررسی های صورت گرفته مشخص شد عامل این آدم ربایی به دلیل اختلافات مالی ، اقدام به ربایش این نوجوان کرده است.

سردار طاهری گفت: در نهایت با تلاش شبانه روزی کارآگاهان پلیس آگاهی شهرستان ایرانشهر و پشتیبانی اطلاعاتی پلیس آگاهی استان و اقدامات تخصصی صورت گرفته آدم ربا که مجبور به آزاد سازی این نوجوان شد، پس از 4 ماه فرار از دست ماموران روز گذشته در عملیات پلیس شهرستان ایرانشهر در مخفیگاهشان که غاری در کوه های بزمان این شهرستان بود موفق شدند وی را دستگیر کنند.

این مقام ارشد انتظامی با بیان اینکه فرد آدم ربا به مراجع قضایی معرفی شد، خاطرنشان کرد: پلیس اجازه نخواهد داد که مجرمان و مخلان نظم و امنیت عمومی آسایش شهروندان را برهم زنند و درصورت بروز هرگونه اقدام غیرقانونی با هنجارشکنان برخورد قاطع می کند.

نظر شما