شناسهٔ خبر: 43587374 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: تسنیم | لینک خبر

سمنان| روحیه انقلابی گری و استکبارستیزی در نسل جوان و نوجوان امروز تقویت شود

گروه استان‌ها- جانشین فرماندهی سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان گفت: روحیه انقلابی گری و استکبارستیزی در نسل جوان و نوجوان امروز تقویت شود.

صاحب‌خبر -

به گزارش خبرگزاری تسنیم از سمنان، سرهنگ منصور شوقانی ظهر امروز در نشست خبری با جمعی از خبرنگاران و اصحاب رسانه و مطبوعات در سالن جلسات بسیج علمی استان سمنان اظهار داشت: با توجه به اینکه هشتم آبان ماه سالروز شهادت محمدحسین فهمیده و روز بسیج دانش‌آموزی نام گرفته است؛ برنامه‌های متعدد و متنوعی برای گرامیداشت این روز و هفته بسیج دانش‌آموزی در سطح استان سمنان تهیه و تدارک دیده‌شده است.

وی افزود: ویژه‌برنامه‌های هفته بسیج دانش‌آموزی از روز هشتم آبان ماه آغاز و اوج برنامه‌های این هفته در روز سیزدهم آبان ماه روز ملی مبارزه با استکبار جهانی است.

جانشین فرماندهی سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان بیان کرد: هفته بسیج دانش‌آموزی امسال مقارن با هفته وحدت و سالروز ولادت نبی مکرم اسلام (ص) و امام جعفر صادق (ع) است که باید این هم‌زمانی را به فال نیک گرفت.

سرهنگ شوقانی گفت: برنامه‌های هفته بسیج دانش‌آموزی در قالب‌ها و بخش‌های مختلف فرهنگی و هنری تدارک دیده‌شده است.

وی گفت: مسابقات کتاب‌خوانی، نماهنگ و موشن گرافیک و خطاطی از جمله برنامه‌هایی است که در طول هفته بسیج دانش‌آموزی در سراسر استان سمنان برگزار می‌شود.

جانشین فرمانده سپاه قائم آل محمد (عج) استان سمنان اظهار داشت: در روز 13 آبان ماه همایش و پویش سراسری همه با هم «مرگ بر آمریکا» طرح‌ریزی‌شده است و با تلاش و کوشش بسیج دانش‌آموزی استان سمنان برنامه‌های هفته بسیج دانش‌آموزی به بهترین وجه برگزار می‌شود.

سرهنگ شوقانی تأکید کرد: باید از فرصت‌ها و ظرفیت‌های مختلف برای تبیین دشمنی‌ها و کینه‌توزی‌های استکبار جهانی علیه ملت ایران استفاده شود و روح استکبارستیزی و انقلابی گری در نسل جوان و نوجوان امروز تقویت شود.

انتهای پیام/363/ ع

نظر شما