شناسهٔ خبر: 43586802 - سرویس ورزشی
نسخه قابل چاپ منبع: میزان | لینک خبر

محمدی و رضاییان نامزد بهترین بازیکن هفته لیگ ستارگان قطر شدند+عکس

سازمان لیگ ستارگان قطر نامزدهای بهترین بازیکن هفته پنجم این رقابت‌ها را معرفی کرد. کارشناسان وکیل‌آنلاین درباره تکلیف مالکیت در آپارتمانها از حیث مشاع بودن یا اختصاصی بودن ملک توضیح داده‌اند.

صاحب‌خبر -

خبرگزاری میزان - سازمان فوتبال لیگ ستارگان قطر امروز با اتمام هفته پنجم رقابت‌های این لیگ شش نامزد کسب عنوان بهترین بازیکن هفته را معرفی کرد که در این بین نام مهرداد محمدی و رامین رضاییان نیز به چشم می‌خورد.

محمدی در دیدار مقابل الوکره به طور کامل برای العربی بازی کرد و موفق شد هر دو گل تیمش را به ثمر برساند تا این تیم از شکست فرار کند. نخستین گل محمدی روی اشتباه سنگربان حریف و در دقیقه ۷۳ به ثمر رسید و گل دوم او در ۹۵ امین دقیقه از روی نقطه پنالتی به دست آمد. محمدی برای دومین مرتبه به داد هالگریمسون، سرمربی ایسلندی العربی رسید تا این تیم با این تساوی، با ۵ امتیاز از ۵ بازی در رتبه هفتم جدول قرار گیرد.

رامین رضاییان نیز ۹۰ دقیقه برای الدحیل بازی کرد و موفق شد با یک ضربه‌ ایستگاهی تماشایی در دقیقه ۹۳، پیروزی را برای تیمش به ارمغان بیاورد. الدحیل با این پیروزی، ۹ امتیازی شد و جای الریان در رتبه چهارم جدول را گرفت.

 

 

انتهای پیام/

نظر شما