شناسهٔ خبر: 43585579 - سرویس استانی
نسخه قابل چاپ منبع: ایرنا | لینک خبر

۶ هزار نفر در بیمارستان چشم پزشکی زاهدان ویزیت شدند

زاهدان- ایرنا- مدیر بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی الزهرا(س) زاهدان گفت: ۶ هزار بیمار در ۶ ماهه نخست امسال در این بیمارستان ویزیت و تحت درمان قرار گرفتند.

صاحب‌خبر -

سید امیر موسوی روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهارداشت: کلینیک تخصصی بیمارستان چشم پزشکی الزهرا(س) با بهره‌گیری از بهترین متخصصان و تجهیزات پیشرفته خدمات شایسته‌ای را به مراجعان ارائه می‌دهد.
وی با تاکید بر ضرورت استمرار روند بهبود کیفیت و ارائه خدمات در بیمارستان چشم پزشکی الزهرا(س)گفت: به منظور عدالت در دسترسی عادلانه مردم به خدمات فوق تخصصی و تخصصی با تعرفه دولتی، کلینیک‌های عصر این بیمارستان باید به طور مستمر فعال و به مراجعان خدمات ارائه کنند.

مدیر بیمارستان فوق تخصصی چشم پزشکی الزهرا(س) زاهدان بیان کرد: هم‌اینک ۲ متخصص چشم و ۲ بینایی سنج در دو شییفت صبح و عصر در این کلینیک به مراجعان خدمات ارائه می‌کنند.

به گزارش ایرنا سیستان و بلوچستان به عنوان پهناورترین استان کشور به سبب گستردگی جغرافیایی و قرار گرفتن در همسایگی ۲ کشور افغانستان و پاکستان در حوزه بهداشت و درمان به سه بخش تقسیم شده که شهرستان های شمالی شامل زابل، هیرمند، زهک، هامون و نیمروز زیر پوشش دانشگاه علوم پزشکی زابل، شهرستان های زاهدان، میرجاوه، خاش، سراوان و سیب و سوران زیر نظر دانشگاه علوم پزشکی زاهدان و شهرستان های ایرانشهر، سرباز، نیکشهر، مهرستان، چابهار، کنارک، دلگان، فنوج و قصرقند زیر پوشش دانشکده علوم پزشکی ایرانشهر قرار دارند.

نظر شما