شناسهٔ خبر: 43585535 - سرویس سیاسی
نسخه قابل چاپ منبع: همشهری آنلاین | لینک خبر

تفاوت بایدن و ترامپ از نظر محسن رضایی | هرکسی در آمریکا رأی بیاورد باید فورا تحریم‌ها را رفع کند

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام درباره انتخابات آمریکا گفت: هرکدام از دو کاندیدای انتخابات آمریکا سر کار بیاید، ابتدا باید از ملّت ایران عذرخواهی و بلافاصله تحریم‌ها را رفع و خسارات‌ها را نیز جبران کند.

صاحب‌خبر -

به گزارش همشهری‌آنلاین به نقل از فارس، محسن رضایی دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام، صبح امروز سه‌شنبه ۶ آبان در حاشیه همایش بین‌المللی «افول آمریکا؛ روند گذشته و تحوّلات آینده» در جمع خبرنگاران در پاسخ به سوالی درباره انتخابات آمریکا گفت: هر کدام از دو کاندیدای انتخابات آمریکا سر کار بیاید، ابتدا باید از ملّت ایران عذرخواهی و بلافاصله تحریم‌ها را رفع و خسارات‌ها را نیز جبران کند.

رضایی با بیان اینکه آینده آمریکا با بحران همراه خواهد بود، افزود: اگر بایدن رأی بیاورد، اوضاع این کشور بهم می‌ریزد و اگر ترامپ مجدداً انتخاب شود بحران گریبانگیر آمریکا خواهد بود.

دبیر مجمع تشخیص مصلحت نظام در پاسخ به سوالی درباره رفع تحریم‌های تسلیحاتی کشورمان، گفت: ما از نظر تسلیحات، کیفیت خیلی خوبی داریم و کشورهایی که قبلاً به ما تسلیحات می‌فروختند، الان تقاضای خرید دارند.

وی ادامه داد: تسلیحات ما هم ارزان هستند و هم با کیفیت و ما می‌توانیم از طریق فروش تسلیحات، میلیاردها دلار به‌دست بیاوریم.

نظر شما